Opis Profilu Sugar Baby: Jak oczarować go słowami?

Opis profilu jest niezbędną częścią sugar datingu! Twój profil prezentuje twoją osobowość, twoje zaangażowanie w potencjalny związek, a także pomoże potencjalnym Sugar Daddies przełamać lody! Oprócz tego łatwiej będzie Ci znaleźć idealnie dopasowanego Sugar Daddy, więc oboje nie tracicie czasu na niewłaściwe osoby. To powiedziawszy, stworzenie idealnego tekstu może trochę potrwać, w końcu od czego zacząć? W dzisiejszym poście przygotowaliśmy dla was kilka inspiracji 😉 Podane przykłady są czysto fikcyjne i NIE są oparte na istniejących profilach SugarDaters. Wszelkie podobieństwo do rzeczywistych osób lub rzeczywistych wydarzeń jest czysto przypadkowe.

PS Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tworzeniu idealnego profilu zapoznaj się z naszym poprzednim postem na blogu!

Opis Profilu #1

Oliwia, 22 lata, studentka

 

Jestem pełną życia i kochającą zabawę studentką biologii. Myślę, że w życiu najważniejsze jest dobre serce! Jestem świetnym słuchaczem i zawsze robię co w mojej mocy, aby świat wokół mnie był trochę jaśniejszy.

W wolnym czasie lubię spędzać czas na łonie natury: wędrować, jeździć na rowerze, wspinać się po górach itp. Jestem też wolontariuszką w lokalnym schronisku dla zwierząt 🙂

Szukam mężczyzny, który również jest pasjonatem środowiska i podziela moją pasję do przygód. Kto wie, może razem odkryjemy nowy gatunek podczas naszych podróży dookoła świata!

 

Opis Profilu #2

Ania, 36 lat, profesjonalna kucharka

Cześć! Jestem profesjonalnym kucharzem i totalnym smakoszem! Uwielbiam się śmiać i nie brać siebie zbyt poważnie. Lubię eksperymentować w kuchnii i na pewno uda mi się przekonać nawet najbardziej wybredne podniebienia moimi domowymi smakołykami.

Szukam Sugar Daddiego z dobrym sercem i poczuciem humoru. Moim marzeniem jest otwarcie własnej sieci restauracji i bardzo chciałabym znaleźć doświadczonego w biznesie Daddiego, który mógłby podzielić się ze mną swoją wiedzą.

 

Opis Profilu #3

Gabriela, 27 lat, artystka

Mam na imię Gabriela i jestem artystką. Większość dni spędzam na malowaniu, rzeźbieniu i tworzeniu unikalnych dzieł sztuki z materiałów pochodzących z recyklingu. Muszę przyznać, że zdecydowana większość mojej garderoby ma jedną lub dwie plamy farby! Kiedy nie bawię się kolorami, pracuję na pół etatu jako kelnerka.

Lubię modę i odkrywać wszystko, co Warszawa ma do zaoferowania. Zwykle włóczę się po muzeach, chodzę na festiwale filmowe i ekskluzywne wydarzenia lub spędzam noc w moim ulubionym klubie. Przyznaję – uwielbiam tańczyć!

Szukam Sugar Daddiego pasjonującego się sztuką, doceniającego duszę miasta tak samo jak ja. Szukam związku niemonogamicznego.

 

Zainspiruj się, ale nie zapomnij pokazać swojej unikatowej osobowości. I nie zapomnij uwzględnić jakiego Sugar Daddiego szukasz i czego od niego oczekujesz. W końcu nie ma sensu owijać w bawełnę na SugarDaters. Sednem tego typu relacji jest jasność w ustalaniu i poszanowaniu granic oraz pragnień od samego początku twojej romantycznej przygody.

Zastanawiasz się, co tak właściwie podoba się Sugar Daddies w Sugar Babies? Nie ma unikatowej receptury, ale zapoznaj się z naszymi wskazówkami jak być atrakcyjną dla Sugar Daddies!

 

Więc na co czekasz? Zmień wygląd swojego profilu i przyciągnij uwagę swojego wymarzonego Sugar Daddy, logując się lub tworząc profil na SugarDaters!

Zaobserwuj nasz profil na Instagramie i Facebooku, aby być z nami na bieżąco!