Jak znaleźć Sugar Daddy? Zdradzamy sekrety!

Jak znaleźć Sugar Daddy?

 

Prawdziwy Sugar Daddy to ktoś, kto może wzbogacić twoje życie poczuciem stabilności i bezpieczeństwem. Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu oboje możecie stworzyć relację opartą na cieszeniu się pełnią życia, wzajemnym wsparciu, szacunku i radykalnej otwartości od samego początku. Pozostaje tylko spytać: jak znaleźć sugar daddy, który spełnia wszystkie wymagania?

 

Krok #1: Zacznij od dobrego profilu

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z sugar datingiem, Twoim pierwszym odruchem może być znalezienie jak największej liczby stron i zarejestrowanie się na nich wszystkich. W końcu, co masz do stracenia? Im więcej tym lepiej, prawda? Właśnie, nie do końca. Rozproszenie wysiłków na wielu platformach może powstrzymać Cię przed nawiązaniem głębokich więzi, których potrzebujesz do stworzenia związku, którego szukasz.

Zamiast tego wybierz jedną konkretną platformę i utwórz profil, który przedstawia Cię we właściwy i najlepszy możliwy sposób. Jako zdjęcie profilowe wybierz niedawno zrobione zdjęcie przedstawiające Twoją osobowość, styl i atrakcyjność. Główny cel? Oczywiście, Twoja piękna buzia! Gotowe? Teraz czas udostępnić kilka fajnych chwil z codziennego życia, wycieczek i zajęć, które pokazują Twój styl życia. Jeździsz konno? Świetne zdjęcie publiczne! Odpoczywasz na basenie w Grecji? Pasuje do Twojego prywatnego albumu, który udostępnisz tylko dla Sugar Daddies, którzy Ci się podobają. Bułka z masłem! Pamiętaj, że jesteś prawdziwą Sugar Baby!

Nie masz bladego pojęcia co napisać w opisie profilu? To w pełni zrozumiałe! W końcu jesteś tutaj, aby znaleźć Sugar Daddiego i nie przejmować się pisaniem powieści o sobie i swoim życiu. Dlatego nie namyślaj się nad tym zbyt długo! Powiedz tylko kim jesteś i kogo szukasz. Najpierw opowiedz o swoim codziennym życiu, zainteresowaniach i osobowości; następnie (i to jest bardzo ważne!) napisz krótko, jak wyobrażasz sobie swojego idealnego Sugar Daddy, czego chciałabyś z nim doświadczyć i jakie są Twoje oczekiwania w zakresie jego osobowości, zainteresowań i wartości. Nakreśl szeroki, ale interesujący obraz siebie i swoich oczekiwań – taki, który da wyobrażenie o tym, kim jesteś i czego szukasz, aby wzbudzić ciekawość we właściwej osobie. Jeśli chcesz zagłębić się w więcej niuansów tworzenia idealnego profilu, kliknij tutaj.

Krótko mówiąc, od samego początku wybierz jakość, a nie ilość, aby osiągnąć zamierzony efekt! Utwórz jeden profil na jednej platformie randkowej, który dobrze Cię prezentuje i robi wrażenie. 

 

Krok #2: Pozbądź się fałszywych Sugar Daddies

Po utworzeniu profilu na SugarDaters przygotuj się na dużą liczbę wiadomości zalewających Twoją skrzynkę odbiorczą. Zdecydowanie jest to świetny wzmacniacz pewności siebie, ale odpowiadanie wszystkim Sugar Daddies, którzy dają Ci uwagę i okazują zainteresowanie Tobą, może na początku wydawać się przytłaczające. Rozwiązanie?

Potrzebujesz filtra! Jak potwierdziłaby każda doświadczona Sugar Baby, istnieje kilka szybkich strategii, które pomogą Ci przefiltrować otrzymywane wiadomości i zareagować na trzy główne sposoby: Odpowiedz, Ignoruj ​​lub Blokuj.

Sugar dating to najbardziej wolny od dramatów rodzaj związku, ponieważ obie strony są szczere i otwarte na temat swoich oczekiwań i granic już na początku relacji. Tak więc, jeśli czujesz pociąg do Sugar Daddiego po drugiej stronie ekranu na podstawie jego profilu i wiadomości, oczywiście nie ma powodu, aby nie odpowiadać.

Ignorowanie jest czymś, co może zdarzyć się nieumyślnie. Przykładowo możesz dać się ponieść rozmowie z kilkoma mężczyznami i zapomnisz któremuś odpisać. Albo po prostu zdecydujesz, że niektóre z tych profili są jednak … meh. Oba te przypadki są w pełni normalne i nie masz czym się martwić. Przejdźmy do scenariusza blokującego.

Zespół SugarDaters dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność naszej bazy użytkowników, ręcznie weryfikując każdy profil i każde zdjęcie. Jednak niektórzy potrafią dobrze ukrywać swoje prawdziwe zamiary i ujawniać je tylko w prywatnych rozmowach. Co to oznacza w praktyce? Cóż, na przykład, jeśli ktoś sprawia, że ​​czujesz się nieswojo, będąc lekceważącym lub oferując szybką gotówkę za intymne zdjęcia lub „krótkie spotkanie”, nie tylko zasługuje na blokadę, ale powinnaś także kliknąć przycisk „Zgłoś profil” . Ten typ faceta udającego Sugar Daddiego jest wyraźnie zagubiony, a SugarDaters nie jest dla niego odpowiednim miejscem. Twoja skrzynka odbiorcza też nie.

Ponieważ większość konwencjonalnych sposobów poznawania nowych ludzi nie wchodzi obecnie w rachubę, Internet jest idealną opcją. Jeśli szukasz wspierającego, uważnego i doświadczonego partnera, który zapewni Ci stabilność w tych chwilach niepewności, znalezienie Sugar Daddiego może zaspokoić przynajmniej część twoich potrzeb. Jednak samo utworzenie profilu nie wystarczy. Istnieją małe sztuczki, które powinnaś wiedzieć, aby przefiltrować profile i znaleźć odpowiednią osobę dla siebie. Ponieważ jako Sugar Baby na SugarDaters, każdego dnia będziesz otrzymywać przytłaczającą liczbę wiadomości.

Istnieje więcej czerwonych flag u Sugar Daddies na które powinnaś uważać, dowiedz się więcej tutaj.

 

Krok #3: Weź sprawy w swoje ręce

Jak znaleźć Sugar Daddy, ograniczając się tylko i wyłącznie do osób, które się z Tobą skontaktowały? Oczywiście jest to możliwe, ale nie ograniczaj się! Zamiast sprawowania tylko i wyłącznie biernej roli przyjmowania/odrzucania adoratorów, bądź aktywna i skontaktuj się z Sugar Daddim, który Ci się podoba. W końcu wiesz czego chcesz i na co zasługujesz!

Jako Sugar Baby na SugarDaters masz możliwość rozpoczynania 5-ciu rozmów dziennie mając darmowe konto, jednak będąc użytkownikiem Premium, między innymi, możesz rozpocząć dowolną liczby rozmów. Aby podjąć właściwą decyzję, przyjrzyj się dokładnej różnicy pomiędzy profilem bezpłatnym i Premium na SugarDaters.

 

Jak znaleźć Sugar Daddy! Za darmo na SugarDaters!

Zaobserwuj nasz profil na Instagramie i Facebooku, aby być z nami na bieżąco!