Prawdziwy Sugar Daddy: jak nim zostać?

Prawdziwy Sugar Daddy

 

Kim on jest? Niby wiemy coś z Internetu, z popkultury, ale nie do końca. Jako SugarDaters możemy wam powiedzieć ze 100% pewnością, że Internet jest pełen mitów. A więc, kim jest prawdziwy Sugar Daddy? Czego możesz się spodziewać? Jak stworzyć profil, który będzie przekazywał właściwy komunikat? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek, które pomogą Ci wywrzeć dobre wrażenie i przyciągnąć osobę, której szukasz.

 

Prawdziwy Sugar Daddy nie przechwala się pieniędzmi

O ile nie chcesz, aby od razu postrzegano Cię jako bankomat, powstrzymaj się od przechwalania swoim stylem życia i posiadłością w opisie profilu i pierwszych wiadomościach. Te tematy pojawią się naturalnie w rozmowie, więc nie ma potrzeby, aby afiszować się pieniędzmi i pokazywać, że nie masz nic innego do zaoferowania. Zamiast tego skoncentruj się na cechach, które pomogły Ci osiągnąć sukces: determinacja, wiedza, doświadczenie, intelekt lub umiejętność nawiązywania kontaktów.

Dlaczego to jest ważne? Kobiety i mężczyźni, którzy szukają prawdziwego Sugar Daddiego są zainteresowani mężczyzną, który jest zdolny do osiągnięcia i utrzymania sukcesu. Po drugie, prezentując najpierw to, kim jesteś, zamiast tego, co masz, powstrzymasz osoby, które chcą cię wykorzystać, i przyciągniesz tych, którzy docenią cię za to kim jesteś.

Oczywiście, nie powinieneś proponować nikomu pieniędzy bądź drogich prezentów na początku rozmowy. Jest to skrajnym brakiem szacunku dla drugiej osoby i sprawi, że inni nie bedą mieli o Tobie dobrego zdania.

 

Pojęcie hojności

Twoja hojność polega na chęci podzielenia się swoim życiem i doświadczeniami, które pomogły Ci osiągnąć sukces. Prawdziwy Sugar Daddy chce, aby jego partnerka/partner czuł się bezpieczny, wspierany, doceniany i uwielbiany. I to sprowadza się tylko do rzeczy, które możesz kupić.

 

Bycie dżentelmenem 

Jak zapewne każda prawdziwa Sugar Baby może potwierdzić, szacunek jest najseksowniejszą cechą osobowości prawdziwego Sugar Daddiego. Przynajmniej tak wynika z profili naszych użytkowniczek 😉

Sugar dating pozwala otwarcie rozmawiać o oczekiwaniach i granicach każdej ze stron od samego początku znajomości. Jako prawdziwy Sugar Daddy, musisz wziąć to pod uwagę i nigdy nie przekraczać granic, które wspólnie uzgodniliście. Krótko mówiąc, przez cały czas bądź rozważny i pełen szacunku, czego również powinieneś oczekiwać od swojej partnerki/partnera.

 

Czerwone flagi

Staramy się, aby SugarDaters było platformą, na której spotykają się wyłącznie osoby o dobrych zamiarach, ręcznie sprawdzając wszystkie nowe profile i przeglądając zgłoszenia użytkowników, aby zbadać i zablokować nieodpowiednie profile. Oznacza to, że także do Ciebie należy upewnienie się, że Twoja Sugar Baby lub Twój Toy Boy, nie próbuje nadużywać witryny, próbując nakłonić Cię do zakupu usług, takich jak nieodpowiednie zdjęcia lub proponując szybkie spotkania. Więc jeśli ktoś proponuje Ci niestosowne usługi, gorąco zachęcamy do zgłaszania takich profili.

 

Na jakie inne czerwone flagi powinieneś zwracać uwagę? Sprawdź tutaj!

 

Prawdziwy Sugar Daddy! Dołącz za darmo do SugarDaters!

Zaobserwuj nasz profil na Instagramie i Facebooku, aby być z nami na bieżąco!