Prawdziwa Sugar Baby: jak nią zostać?

Prawdziwa Sugar Baby: jak nią zostać?

Zjawisko sugar datingu istnieje praktycznie od zawsze. Od zarania dziejów kobiety interesują się mężczyznami, którzy mogą zapewnić im bezpieczeństwo. Jedyna różnica polega na przypiętej łatce. Kiedyś kobieta byłaby chwalona za wybranie mężczyzny zdolnego do utrzymania rodziny, dzisiaj jest stygmatyzowana za otwarte wyrażanie swoich preferencji. Obecne media skojarzyły termin „Sugar Baby” z terminem „Prostytutka”, mimo że te dwa pojęcia są zupełnie inne.

Niestety, niektórzy sugar daddies, których spotykasz na swojej drodze, mogą także nie widzieć różnicy. Zdradzimy wam sekret: błędne artykuły prasowe wprowadzają użytkowników w błąd 😉 Zalecamy unikanie takich “sugar daddies”, bo znaleźli się na złej stronie. Istnieją jednak pewne sposoby na wykrycie fałszywych sugar daddies lub źle poinformowanych użytkowników. Oto trzy główne sposoby:

 

1. Przedstaw się jako tradycyjna sugar baby na swoim profilu

Sugerujemy dodawanie zdjęć, które bez żadnego oporu pokazałabyś swoim znajomym. Porządne zdjęcia przyciągają porządnych daddies. Nie pisz na swoim profilu nic o swoim życiu seksualnym. Będzie dużo czasu, aby zająć się tym później z odpowiednią osobą. Zamiast tego, opowiedz otwarcie o swoich zainteresowaniach, co lubisz robić w wolnym czasie, co jest dla Ciebie ważne. Powinno to wyeliminować daddies, którzy szukają czysto fizycznych spotkań, dlatego nie każdy powinien mieć przywilej poznania Twoich intymnych preferencji 😉 Zachowaj tajemnicę jeszcze przez chwilę.

 

2. Poszukuje ‘transakcji’? Nie jest prawdziwym sugar daddim

Jeśli pyta, ile kosztowałaby randka z tobą w pokoju hotelowym lub wysyła przesadnie seksualne wiadomości, zignoruj ​​go. Nie szuka tradycyjnej sugar baby. I prosimy o zgłaszanie takich użytkowników, ponieważ znaleźli się na złej stronie internetowej. Sugar babies nie oferują usług. Zamiast tego randkują, tak normalnie. I umawiają się z różnymi osobami, aby przetestować wody, aż znajdą coś prawdziwego. Wtedy oczywiście może to prowadzić do wspólnie spędzonych nocy, ponieważ intymność fizyczna jest naturalną częścią romantycznego związku.

 

3. Od razu chce przenieść waszą rozmowę na inną platformę

Jeśli zaraz po pierwszej wiadomości chce przenieść się na inną platformę komunikacyjną, gdzie chciałby, abyś udostępniła mu treści dla dorosłych, takie jak zdjęcia, “aby zobaczyć, co masz teraz na sobie”, może nie szukać tradycyjnej sugar baby. Zamiast tego szuka czysto chwilowej zabawy i najprawdopodobniej ta rozmowa nie doprowadzi do randki lub związku.

Na SugarDaters jest wielu mężczyzn, którzy szukają emocjonalnego, intelektualnego i zabawnego związku z młodszą, piękną kobietą – tradycyjną sugar baby. Może to trochę potrwać zanim znajdziesz coś prawdziwego, ale na koniec zawsze będzie warto.

 

Czego jeszcze unikać u Sugar Daddich? Sprawdź tutaj!

 

Prawdziwa Sugar Baby! Dołącz za darmo do SugarDaters!

Zaobserwuj nasz profil na Instagramie i Facebooku, aby być z nami na bieżąco!