Walentynki 2021: Pomysły na prezent na skromnym budżecie

Walentynki 2021 będą świetną okazją do przedefiniowania romansu. Jak wiemy, większość tradycyjnych opcji na randki walentynkowe, nawet tak proste, jak wyjście na kolację lub do kina,  jest niemożliwa. Jeśli chodzi o opcje romantycznego prezentu, musisz być … cóż … kreatywna. Zwłaszcza jeśli masz ograniczony budżet, ale nadal chcesz zaskoczyć swojego partnera lub nową sympatię. Czytaj dalej, aby znaleźć inspirację do swojej walentynkowej listy zakupów!

 

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu: maskuj jego piękną twarz

Jakie czasy takie pomysły na prezent 😉 Choć brzmi to nudno, maseczka to prezent na czasie. Dla mężczyzny polecamy proste maseczki jednokolorowe. Wybierz najbezpieczniejszą opcję – maskę FFP2 lub, jeśli masz ochotę, maskę FFP3. Ponieważ filtry o wysokim stopniu ochrony to nowa rzecz. Filtry maskujące, a nie filtry Instagramowe, haha.

Coś przytulnego

Czy Twój partner pracuje obecnie w domu? W takim razie, poza okazjonalnymi konferencjami na Zoomie, prawdopodobnie elegancka koszula, bluzka czy czerwony krawat nie okażą się szczególnie przydatne. Zamiast tego wybierz coś swobodnego i praktycznego, na przykład wygodne kapcie, kardigan lub zabawną koszulkę. Albo coś bliżej jego skóry 😉

Niedrogie uaktualnienie do domowego biura

Ponieważ mamy tu ograniczony budżet, Walentynki 2021 nie będą odpowiednim momentem, aby zaszaleć na gadżety techniczne, designerskie biurka lub ekskluzywne krzesła biurowe. Ale to nie znaczy, że nie możesz dodać małego przypomnienia o sobie, które mógłby postawić na biurku. Jak świeże kwiaty, mała ozdóbka bądź wasze wspólne zdjęcie. Coś co przypomni mu o Tobie.

Wasza historia

A propos zdjęć, jest jeszcze jeden romantyczny prezent, który warto rozważyć, nawet jeśli Twój budżet wynosi dosłownie zero. Zbierz kilka zdjęć i filmów z waszych najlepszych chwil. Utwórz kolaż cyfrowy, krótki film za pomocą bezpłatnego oprogramowania lub prezentację PowerPoint. Niezależnie od wybranego medium, ten prezent przypomni Ci o dobrych czasach, kiedy chodziliście na randki, podróże i dobrą zabawę. A co ważniejsze, wyśle ​​wiadomość, że wszystkie te chwile były tylko początkiem Twojej dobrej randkowej historii.

Miłość jest słodka

Nie lekceważ mocy pudełka czekoladek w kształcie serca. Nawet jeśli wydaje się to zbyt proste, nie bez powodu ten walentynkowy element jest klasykiem, który wykracza poza czas. To jest symboliczne. To słodkie.  Tak jak wasze wspólne chwile.

 

Chcesz skosztować życia jako Sugar Daddy lub Sugar Baby? Dołącz za darmo do SugarDaters!

Zaobserwuj nasz profil na Instagramie i Facebooku, aby być z nami na bieżąco!