Cechy charakteru u mężczyzn, które podobają się kobietom!

Cechy charakteru u mężczyzn, które podobają się kobietom!

 

Oczywiście dobry wygląd odgrywa ważną rolę w byciu atrakcyjnym, jednak mocno zarysowane kości policzkowe i ładne ciało mogą nie wystarczyć, szczególnie jeśli szukasz długotrwałego związku. Więc co oprócz ładnego uśmiechu (czytaj: kaloryfera) może pomóc Ci zdobyć jej zainteresowanie i zwrócić jej uwagę? Oczywiście czarująca osobowość! A te 6 cech osobowości będzie dobrym początkiem.

 

  • Inteligencja emocjonalna

Innymi słowy, okazywanie ciepła i zachowanie spokoju. Niezależnie od tego, czy twoja randka wylała ci niechcący wino na koszulę, jakiś kierowca rzucił wyzwanie twojej cierpliwości na drodze, czy, powiedzmy, świat nawiedziła pandemia. W sytuacjach, które wystawiają Twoją cierpliwość na próbę, nie ma nic bardziej atrakcyjnego niż umiejętność reagowania ze spokojem i gracją.

  • Umiejętność prowadzenia rozmowy

Nie ma nic gorszego niż randka z kimś, kto nie wie, jak prowadzić rozmowę. Kobieta spróbuje uciec przez okno w łazience, jeśli jedyne słowa, które wychodzą z twoich ust, to „tak”, „nie” lub (najgorsze) „chyba tak, chyba nie”. To prawie tak wkurzające, jak bycie na randce z kimś kto mówi tylko o sobie, bez zadawania pytań i braku zainteresowania.

  • Posiadanie dystansu do siebie

Teraz sytuacja się odwróciła. To ty zrobiłeś coś zawstydzającego, na przykład poślizgnąłeś się na lodzie. Będziesz o wiele bardziej atrakcyjny, jeśli po prostu uśmiechniesz się mówiąc, że jesteś niezdarny, zamiast być zdenerwowanym lub wściekłym, że twoja partnerka trochę zachichotała. Jeśli pokażesz, że nie ma się czego wstydzić, twoja randka również nie zauważy powodu do wstydu i zamiast tego podzieli się z tobą małym śmiechem.

  • Nie oceniaj i bądź uważny

Twoja randka chce czuć się z Tobą bezpiecznie, aby móc podzielić się swoimi życiowymi historiami i troskami. Kobiety chcą przebywać z mężczyznami, którzy troszczą się o ich uczucia i dobre samopoczucie. Jeśli zauważysz, że coś ją niepokoi, zapytaj ją o to. Po przedyskutowaniu rzeczy poczuje się bliżej ciebie, a ty staniesz się atrakcyjny nie tylko fizycznie.

  • Bądź przystępny

Wbrew powszechnemu przekonaniu kobiety wolą mężczyzn, którzy wydają się przystępni i do których można łatwo zagadać. Otwarta mowa ciała i uśmiech na zdjęciu profilowym mogą wiele zdziałać 😉 Więcej wskazówek znajdziesz tutaj.

  • Bądź pewny siebie, ale nie arogancki

Kobiety kochają pewnych siebie mężczyzn! To zdecydowanie jedna z najbardziej atrakcyjnych cech osobowości, jednak niektórzy mylą ją z arogancją. Pewność siebie oznacza, że ​​doceniasz swoje umiejętności i cechy, ale nie widzisz siebie ponad nikogo innego. Pewny siebie mężczyzna nie wstydzi się przyznać, że czegoś nie wie lub dopytać o szczegóły, bo wie, że nie uwłacza to jego inteligencji.

 

A ty? Jakie cechy charakteru podobają Ci się najbardziej?

Chcesz skosztować życia jako Sugar Daddy lub Sugar Baby? Dołącz za darmo do SugarDaters!

Zaobserwuj nasz profil na Instagramie i Facebooku, aby być z nami na bieżąco!