Czerwone flagi w związku: czego unikać u Sugar Baby?

Czerwone flagi w związku

Czego unikać u Sugar Baby?

 

Czerwone flagi w związku! Czym są? W zeszłym tygodniu pisaliśmy czego unikać u Sugar Daddich. A więc w dzisiejszym poście piszemy czego unikać u Sugar Babies! Wypatruj tych czerwonych flag u swojej potencjalnej Sugar Baby i zaoszczędź swój cenny czas, upewniając się, że twoja partnerka nie spełnia żadnego z poniższych punktów:

 

💻 Podaje Ci link do swojego profilu na stronie dla dorosłych

Jeśli zaraz po pierwszej wiadomości wysyła Ci link do swojego profilu na stronie dla dorosłych, najprawdopodobniej nie jest prawdziwą Sugar Baby, ale kimś, kto tworzy filmy dla dorosłych jako źródło dochodu. A więc zapewne nie jest zainteresowana spotkaniem z Tobą w prawdziwym życiu ani nawiązaniem prawdziwej więzi.

🎁 Prosi o pieniądze lub prezenty przed pierwszym spotkaniem

Oczywiście to od Ciebie zależy, czy zamówisz kwiaty (lub pierścionek z brylantem, haha) do jej domu zaraz po wymianie kilku słów. To na pewno zrobi wrażenie. Jeśli jednak prezenty są czymś, o czym ona wspomina jako pierwsza, zwykle oznacza to, że interesuje ją tylko Twój portfel, a nie nawiązywanie z Tobą prawdziwego, osobistego związku.

👿 Jest nieuprzejma

Dla obsługi, kelnera, taksówkarza … Gdziekolwiek pójdziecie razem, jest po prostu nieuprzejma dla wszystkich. Oczywiście nie chodzi o bycie sarkastycznym czy lekkie żartowanie ze swoich dobrych przyjaciół, ale jeśli jest złośliwa wobec nieznajomych, prędzej czy później będzie też taka wobec Ciebie + daje Ci niepotrzebne powody do wstydu.

💔Bez przerwy nawija o swoim eks

Nieważne ile lat ma Twoja sugar baby, na pewno ma za sobą pewne romantyczne doświadczenia. Tak jak wszyscy inni. Jeśli jednak wspomina swojego eks przy byle okazji, prawdopodobnie nie jest jeszcze gotowa na następną relację, więc powinieneś szukać dalej.

🤐 Dużo mówi, ale mało słucha

Pytasz ją, jak minął jej dzień, a ona opowiada godzinami, zagłębiając się w każdy najdrobniejszy szczegół swoich studiów, pracy, przyjaźni, kto powiedział, co i co stało się później. A potem musisz zadać kolejne pytanie. Jedynym tematem, który nigdy się nie pojawia, jest Twój dzień. To znak ostrzegawczy, że tak naprawdę mało interesujesz ją ty i co u Ciebie słychać.

 

Chcesz zakosztować życia jako Sugar Daddy lub Sugar Baby?

Dołącz do SugarDaters teraz, za darmo!

 

Zaobserwuj nasz nowy profil na Instagramie i Facebooku, aby być z nami na bieżąco!