Czerwone flagi w związku: Czego unikać u Sugar Daddiego?

Czerwone flagi w związku

Czego unikać u Sugar Daddiego?

 

Nie zawsze udaje nam się zauważyć czerwone flagi w związku, ale jeśli Twój sugar daddy robi jedną z pięciu rzeczy poniżej, może warto przemyśleć sens waszego związku?

 

1. Problem z trzymaniem nerwów na wodzy

Wyobraźmy sobie taki scenariusz. To Twoja pierwsza randka, spotykacie się na kawę lub kolację. Ktoś przypadkowo go szturchnął. Osoba od razu przeprasza, ale sugar daddy jest nadal wyraźnie zdenerwowany, a jego zły nastrój zaczyna rujnować twoją randkę. To czerwona flaga, na którą należy zwrócić uwagę każdego od początku związku. Jeśli takie małe rzeczy sprawiają, że jest tak zły, jak myślisz, jak wyglądałby wasz przyszły związek?

2. Mówi źle o swoich ex

Oczywiście dzielenie się przeszłymi doświadczeniami jest normalne, ale jeśli on wyraża się wulgarnie i obraźliwie o byłego, wiesz jak będzie mówił o Tobie po waszym pierwszym sporze? Nawet jeśli jest teraz dla ciebie miły, nie będzie w stanie wytrzymać zbyt długo.

3. Nie przejmuje się Twoim zdaniem i uczuciami

Bądźmy szczerzy, nie da się zbudować związku i być szczęśliwym z kimś takim… Bycie częścią społeczności SugarDaters polega na prowadzeniu dobrego życia, a wyrażanie tego, co czujesz lub myślisz, jest jego istotną częścią.

4. Próbuje Cię kontrolować

Nie ma na to miejsca w żadnym związku, a zwłaszcza w Good Life Dating. Chodzi o to, aby być z kimś, z kim dobrze się bawisz i kto ma te same cele co Ty. Nie ma mowy, żebyś ty (lub ktokolwiek inny) spotykała się z mężczyzną, która ogranicza twoją wolność, chyba że jest to część twojej dobrowolnej fantazji seksualnej 😉 Ale poza twoją sypialnią, nie!

5. Chce od razu rozmawiać przez darmową aplikację lub telefon

Czy sugar daddy, którego właśnie poznałaś w Internecie, prosi o Twój numer/e-maila już w pierwszej wiadomości? Raczej go sobie odpuść. Wysyłanie wiadomości przez SugarDaters pozwala Ci zachować prywatność Twoich kont społecznościowych, które powinny być przeznaczone dla osób, które dobrze znasz. Przykładowo: przyjaciele, rodzina, współpracownicy i tak dalej. To ty zadecydujesz, kiedy jesteś wystarczająco blisko ze swoim Sugar Daddim, aby podać mu swojego Insta. Tylko upewnij się, że najpierw wymieniliście kilka wiadomości i czujesz się komfortowo, dzieląc się prywatnym kawałkiem swojego życia z kimś nowym.

 

Jak dbać o bezpieczeństwo w sieci? Niezbędne wskazówki znajdują się w tym poście

 

Chcesz zakosztować życia jako Sugar Daddy lub Sugar Baby?

Dołącz do SugarDaters teraz, za darmo!

 

Zaobserwuj nasz nowy profil na Instagramie i Facebooku, aby być z nami na bieżąco!