Kim jest Sugar Baby?

Kim jest Sugar Baby?

 

Kim jest sugar baby? Istnieje wiele teorii dotyczących bycia sugar baby. Niektórzy uważają, że sugar babies są po prostu materialistkami, kiedy inni otaczają je swego rodzaju kultem i zastanawiają się jak to one owijają sobie facetów wokół palca.  Jednak obydwie te teorie najczęściej są nieprawdziwe (jak to często bywa ze stereotypami).

 

A więc kim jest sugar baby? I co to znaczy być jedną z nich?

Sugar baby jest kobietą, która czuje pociąg do mężczyzn i/lub kobiet, którzy czują się spełnieni, mają doświadczenie, przejrzystą  wizję życia i generalnie bardziej hojne podejście do swojego słodkiego partnera. Parterem sugar baby jest sugar daddy lub sugar mama.

Sugar baby jest kimś kto cieszy się życiem, jednocześnie doceniając kogoś kto ma więcej doświadczeń życiowych. Natomiast osoba, która zdecyduje się być z sugar baby, ceni jej wewnętrzne i zewnętrzne piękno, czarującą osobowość, spontaniczność, dowcip i indywidualność.

Często, jednak nie zawsze, sugar baby jest młodszą częścią słodkiego związku. Czemu? Zazwyczaj sugar baby czują większy pociąg do starszych mężczyzn i/lub kobiet. Warto zauważyć – starszych niż ona, nie generalnie starszych. Jest szczerze zainteresowana odkrywaniem ścieżki, doświadczeń i wartości osoby odnoszącej sukcesy.

Innym powodem dlaczego wiele kobiet decyduje się na sugar dating jest to, że cenią sobie szczerość i otwartość od samego początku związku. Mają wolne od dramatów i bezpośrednie podejście do swojego związku i wiedzą, jak wyrazić dokładnie to, czego chcą.

Każda sugar baby jest inna, ale wszystkie sugar babies łączy pragnienie nowych doznań i możliwość prowadzenia bardziej kolorowego i pełniejszego życia w towarzystwie kogoś, kto może zapewnić im to, co cenią najbardziej. Co to jest, możesz zapytać? Cóż, może to być wszystko, od rady, która może zwiększyć skalę jej działalności, po elegancką kolację, romantyczny wypad, szczeniak lub jedzenie na wynos i Netflix. Decyzja należy do niej.

 

Chciałabyś odkryć świat jako sugar baby? A może szukasz swojej partnerki do słodkiego życia? Dołącz do SugarDaters za darmo i rozpocznij swoją przygodę z sugar datingiem teraz!