Kim jest Sugar Daddy?

Kim jest Sugar Daddy?

 

Pojęcie sugar daddy brzmi znajomo. Wielu z nas usłyszało je gdzieś na mediach społecznościowych czy w popkulturze, ale kim tak właściwie jest sugar daddy?

Kim jest Sugar Daddy?

To całkiem proste! Sugar daddy jest kimś kto czuje się spełniony w życiu i szuka kogoś wyjątkowego – sugar baby lub boy toy, aby się nim dzielić.

Sugar daddy jest widziany jako ktoś odnoszący sukcesy, będąc jednocześnie hojnym. Ale co to tak właściwie znaczy? W końcu każdy ma swoją własną definicję sukcesu. Dla niektórych jest to tylko i wyłącznie status oraz zasobność portfela, ale dla innych może być to szeroko pojęte poczucie spełnienia w życiu lub zebrana ilość doświadczeń. W każdym bądź razie bycie spełnionym i szczodrym nie sprowadza się tylko do pieniędzy, ale także do dzielenia się doświadczeniami, mądrościami życiowymi i mentoringiem.

 

Czemu ktoś miałby wybrać sugar dating zamiast “zwykłego randkowania”?

Możesz przeczytać więcej o sugar datingu w naszym ostatnim poście tutaj. W SugarDaters odnosimy się do sugar datingu jako Good Life Dating, który w skrócie polega na szczerości, jasnych oczekiwaniach i przyjemnym życiu. Wielu mężczyzn wybiera sugar dating, ponieważ ten typ związku daje im możliwość jasnego określenia swoich oczekiwań od samego początku.

Sugar daddy jest osobą z natury troskliwą i z przyjemnością dzieli się swoimi zasobami, wiedzą i wskazówkami. Nieważne czy jest mężczyzną w średnim wieku, który ma za sobą lata doświadczenia czy młodym przedsiębiorcą z wizją na przyszłość. Wie jak chce aby jego idealny związek wyglądał i szuka osoby z takimi samymi oczekiwaniami.

 

Jesteś sugar daddim? A może kimś kto szuka kogoś doświadczonego i spełnionego? Dołącz do SugarDaters i znajdź  swojego słodkiego partnera już teraz.