Czym jest Sugar Dating?

Czym jest Sugar Dating?

 

Czym jest sugar dating? Dla wielu to nadal zagadka. Temat pojawia się czasami w mediach, ale w sumie nadal nie wiemy o co dokładnie chodzi z tym całym sugar datingiem.

A więc czym jest sugar dating według SugarDaters?

Sugar dating jest związkiem zbudowanym na wzajemnej chemii i szacunku, gdzie każda strona wnosi coś do relacji. Często (ale nie zawsze) istnieje duża różnica wieku pomiędzy partnerami – sugar daddy i sugar baby, sugar mama i boy toy, sugar daddy i boy toy oraz sugar mama i sugar baby.

Póki co nasz opis nie różni się niczym od regularnego związku. A więc gdzie widnieje różnica pomiędzy sugar datingiem i “zwykłym” związkiem?

Tak żeby była sprawa jasna, nie ma spisu zasad dt. sugar datingu. Każda osoba ma swoje własne oczekiwania i pomysł jak chce, aby jego/jej związek wyglądał. Jednak w przypadku sugar datingu można dostrzec pewne tendencje.  Zazwyczaj jedna strona przybiera bardziej hojną, opiekuńczą i wspierającą rolę. Sugar daddies i sugar mamas są tymi, którzy dzielą się swoimi środkami, doświadczeniem życiowym i zawodowym. Sugar babes i boy toys są tymi, którzy zazwyczaj wnoszą wdzięk i osobowość do relacji.

Sugar dating to przede wszystkim nabywanie nowych doświadczeń, otwieranie się na nieznane i życie pełne doświadczeń, których inaczej byśmy nie doznali. Nie chodzi tutaj o spotykanie się z kimś dla pieniędzy czy wyglądu, ale o dobre i przyjemne życie, gdzie budząc się każdego ranka czekasz na nową przygodę, będąc szczęśliwy ze swojego związku i osoby z którą jesteś.

SugarDaters ma swoją własną wersję sugar datingu, którą nazywamy Good Life Dating. Zachęcamy naszych użytkowników do zapoznania się z naszym Manifestem Good Life Dating tutaj.

 

Rozpocznij swoją przygodę z sugar datingiem tutaj!