Sugar Daddy: wskazówki jak ulepszyć profil

Sugar Daddy! Na SugarDaters możesz odnaleźć Sugar Baby w sam raz dla siebie, dlatego chcemy mieć pewność, że Twój profil reprezentuje Cię w najlepszy możliwy sposób. Wiemy, że stworzenie idealnego profilu nie zawsze jest łatwe, dlatego przygotowaliśmy dla was kilka wskazówek.

 

Jak zacząć?

  • Pierwszą rzeczą jaką zauważy Sugar Babe jest Twoje zdjęcie profilowe! Nie musisz być Bradem Pittem, aby wzbudzić zainteresowanie. Wystarczy, że Twoje zdjęcie jest wysokiej jakości, z dobrym oświetleniem (najlepiej naturalnym) i pokazuje Twoją całą twarz. Pokaż swój uśmiech (żadna kobieta nie chce spotykać się z Panem Nadąsanym) i postaraj się wyglądać przyjaźnie.
  • Następną rzeczą jaką zobaczy jest Twój opis profilu. Opisz siebie w pigułce (wspomnij jak spędzasz swój wolny czas i co daje Ci inspirację w życiu). Wspomnij też co oczekujesz od waszego związku, dzięki czemu będzie ona miała realne oczekiwania co do Ciebie.
  • Dodaj więcej zdjęć do swojego profilu! Kiedy sugar baby zobaczy Twoje zdjęcie profilowe i przeczyta opis, będzie chciała zobaczyć więcej Twoich zdjęć. Pokaż jej ujęcie swojej pełnej sylwetki, niech wie jak wyglądasz. Uwzględnij też swoje zainteresowania, może zdjęcie z ostatnich wakacji albo z romantycznego spaceru. Będzie wyobrażała sobie siebie razem z Tobą w tych sytuacjach, nie ma bata.
  • Uzupełnij Twój profil! Zawiera on informacje takie jak Twój zawód, edukację czy wygląd. Pomoże to sugar baby zobaczyć kim jesteś i czym się interesujesz. Będzie jej łatwiej znaleźć wspólne tematy z Tobą po tym jak pozna podstawowe informacje o Tobie. Pracujesz w biznesie? Jej kolega właśnie założył firmę. Jesteś prawnikiem? Zawsze chciała się dowiedzieć jak wygląda rozprawa sądowa. Nie daj umknąć Twoim potencjalnym tematom do rozmowy.
  • Pokaż się z pozytywnej strony. Nie pisz nic negatywnego w swoim opisie, bo straci Tobą zainteresowanie.
  • Upewnij się, że Twój opis nie zawiera żadnych błędów ortograficznych ani literówek.

 

Czego nie robić?

  • Nie powinieneś przesadzać. Nie obarczaj jej ogromem informacji. Uwzględnij wszystko o czym pisaliśmy u góry, ale postaraj się, aby Twój opis był krótki i przejrzysty. Zainteresuj ją sobą, ale nie daj jej wszystkiego. Wiemy, że ciężko jest odnaleźć równowagę, wyobraź sobie że to Twój odpowiednik wizytówki. Chcesz zawrzeć wszystkie potrzebne informacje, ale nadal chcesz aby osoba miała potrzebę się z Tobą spotkać. Daj jej przystawkę, nie cały posiłek.
  • Nie daj się ponieść. Nie dodawaj niczego nieodpowiedniego w Twoim profilu (ani także na randce w realu). To stanowcze nie.
  • Nie powinieneś być zbyt natarczywy. Jeśli nie odpowiada na pierwszą wiadomość, nie pisz drugiej. Jeśli jest zainteresowana, da Ci znać.

 

Uwzględnij wszystkie nasze wskazówki i na pewno dostaniesz więcej dopasowań. Podsumowując ten artykuł – pokaż siebie! Ale nie daj jej wszystkiego. Napisz w komentarzu jeśli te rady dla Sugar Daddy okazały się pomocne (albo jeśli masz coś do dodania).

 

Zaobserwuj nasz nowy profil na Instagramie i Facebooku, aby być z nami na bieżąco!