Kim jest Sugar Babe?

Sugar Babes postrzegane są jako kobiety noszące maski. Chowają się one nie tylko pod warstwą makijażu, ale także ich zachowanie ma zakryć prawdziwe cechy charakteru. Wydaje się nam, że świat Sugar Datingu opanowany jest przez zimne królowe – rozpieszczone, autokratyczne kobiety z wyolbrzymionymi oczekiwaniami oraz nietypowymi pragnieniami. Są to kobiety, które nie tylko zagubiły się w świecie materialnym, ale także “wyłączyły” swoje słabości by inspirować mężczyzn sukcesu.

Zniszczmy ten stereotyp. Każda z nas może być Sugar Babe. Nie ma znaczenia czy jesteś niska, wysoka, lub czy masz rozjaśnione blond czy rude włosy. Każda z nas ma prawo przeżyć nietypową relację. Nie musimy być “kimś” by wkroczyć to tego środowiska. Małe dziwactwa oraz różnice są znaczne bardziej atrakcyjne od klonów ścigających Sugar Daddies. Dotychczas poznałam wiele typów Sugar Babes. Te wymagające i apodyktyczne oraz te normalne, często studentki. Większość z tych kobiet nigdy by nie podejrzewano o spotykanie się ze starszymi, zamożnymi i spełnionymi mężczyznami – one wydawałyby się zbyt “zwyczajne”. Każda z nasz wkracza w ten świat z różnych powodów. Dla niektórych jest to związane z finansową desperacją, dla innymi potrzebą spróbowania czegoś nowego  lub uzależnieniem od drogich strojów. Mimo, że mamy różne cele i motywacje, to jesteśmy wszystkie wrzucone do jednej torby jako SugarBabes.

Kluczowa jest autentyczność oraz rożnorodność. Nie rezygnuj ze swoich wartości i nie próbuj udawać idealnej SugarBabe. Najbardziej wartościowe muzy są pełne pasji, pewne siebie oraz wyjątkowe. One nie uprawiają gierek i kierują się własnym instynktem oraz preferencjami. Doświadczeni SugarDaddies z łatwością wyczuwają prymitywny fałsz.

Bycie sobą jest sexy. Bycie sobą przyciąga i jest szczerze doceniane. Nakładanie maski jest oznaką strachu. Pomyśl jak nasze środowisko by się zmieniło, gdyby Sugar Babes mogły otwarcie przyznać się do swoich preferencji. Stereotyp “zimnej suki” zostałby wyeliminowany, a normalne kobiety cieszące się odkrywaniem nietypowych relacji przestałyby być lekceważone.

Mężczyźni mogliby otwarcie przyznać, że dzięki młodym kobietom są bardziej zmotywowani, aktywni i pełni życia. Mężczyźni mają różne preferencje moralne jak i seksualne, co oznacza, że każdy potwór znajdzie swoją wielbicielkę.

Jeżeli Sugar Dating jest dobrze znany, to dlaczego jest wciąż tematem taboo. Nie jest on zbrodnią. Nie mogę się doczekać kiedy nadejdzie czas, że będziemy mogły dumnie ogłosić “Jestem Sugar Babe” całemu światu. Mam nadzieję, że społeczeństwo w końcu pozbędzie się uprzedzeń i zrozumie, że normalne kobiety są znacznie lepszymi Sugar Babes. One nie mają wygórowanych wymagań i pozostają wierne samym sobą. Wybierz swoją własną drogę i ignoruj opinie innych. Możesz być kimkolwiek chcesz, a Sugar Dating jest najsłodszą wersją związku.