Sugar Mama: Dlaczego portal randkowy dla seniorów nie jest dla mnie?

Sugar Mama

Dlaczego portal randkowy dla seniorów nie jest dla mnie?

 

Chcę opowiedzieć o moim obecnym i zarazem ekscytującym rozdziale mojego życia. Zaczęło się od stworzenia profilu w serwisie randkowym dla seniorów i skończyło na odkryciu SugarDaters. Ekscytujący początek czegoś zupełnie nowego dla mnie. Jestem kobietą po 50-tce i obecnie spotykam się ze znacznie młodszym mężczyzną! Zacznijmy więc od początku.

 

Randkowanie w Internecie? Chyba nie dla mnie…

Randki przez Internet nigdy nie były czymś, co poważnie rozważałam, jestem staroświecka i wolę spotykać się z ludźmi w prawdziwym życiu. Stworzenie profilu było czymś, co zasugerowała moja córka. Pomysł, który wtedy wydawał mi się zabawny, ale w końcu się przełamałam.

Kilka miesięcy temu zaczęłam czuć się trochę samotna. Ta samotność spowodowana była covidem i kwarantanną. Nagle brak możliwości spotkania się z przyjaciółmi, dziećmi, a nawet współpracownikami, z upływem czasu stał się naprawdę przygnębiający.

Moją jedyną opcją na poznanie kogoś nowego był Internet. Wpisałam „randki dla starszych kobiet” w wyszukiwarce i pojawił się serwis randkowy dla seniorów, co wydawało mi się bardzo rozsądną opcją.

 

Portal randkowy dla seniorów

Pomijając niepotrzebne szczegóły, moja przygoda z randkowaniem dla seniorów okazała się dosyć krótka.

Podobno mężczyźni starzeją się jak dobre wino. Cóż, mężczyźni, którzy wyglądali w porządku na zdjęciach i początkowe wiadomości wydawały się przyjemne, okazali się trochę zbyt podobni do typów mężczyzn, których znałam już aż za dobrze. W tym mężczyzna, z którym się rozwiodłam. Może po prostu miałam pecha, ale moja nadzieja na spotkanie dojrzałego, stabilnego i przystojnego dżentelmena bez widocznych złych nawyków zaczęła powoli zanikać, jedna wiadomość po drugiej.

Moje doświadczenie mnie trochę zniechęciło, ale samotność zaczęła mi się wdawać we znaki, więc postanowiłam szukać dalej.

 

Kogo znalazłam na SugarDaters?

Tym razem zdecydowałam się przyjrzeć bardziej ogólnie popularnym serwisom randkowym. Natknęłam się na listę portali randkowych w Danii, na której znalazłam również SugarDaters.dk. Nie miałem pojęcia, czym jest sugar dating, więc zapisałam się z ciekawości i szybko zdałam sobie sprawę, że wszyscy mężczyźni są znacznie młodsi ode mnie.

Pomysł umawiania się z młodszym mężczyzną nigdy tak naprawdę nie przyszedł mi do głowy. Czy odnoszę sukcesy i jestem hojna? Nie wiedziałam co tak naprawdę o tym sądzić, więc wyłączyłam komputer i poszłam spać.

Rano spotkała mnie niespodzianka. Ogrom wiadomości w mojej skrzynce odbiorczej. Na większość z nich nigdy nie odpowiedziałam, ale jeden młody człowiek wyróżnił się już w pierwszej wiadomości. Zaczęliśmy do siebie pisać, co przyszło nam bardzo naturalnie. Miał dwadzieścia kilka lat, ale zaiskrzyło między nami pomimo różnicy wieku. Po kilku dniach rozmowy umówiliśmy się na kolację. Jak się później okazało, była to dla mnie dobra decyzja.

 

Nowy początek

Portal randkowy dla seniorów poszedł w zapomnienie, ponieważ ten młody mężczyzna okazał się bardziej interesujący, czarujący, a nawet dojrzały niż większość mężczyzn w moim wieku. Jeśli nasza relacja przetrwa próbę czasu bardzo chętnie wybierzemy się razem na wakacje i spędzimy czas bardziej rozrywkowo, gdy będzie można. A jeśli tak się nie stanie, myślę, że będę nadal korzystać z tej witryny.

Mężczyzna, którego poznałam na SugarDaters, przypomniał mi najlepsze aspekty dotyczące randkowania: życie w teraźniejszości i cieszenie się stałą relacją, docenianie drugiej osoby, uczenie się od niej i jak najlepsze wykorzystywanie wolnego czasu.

Nawet jeśli to, co mamy, nie przekształci się w nic poważnego, wiem, że będzie dobrze. W końcu jestem dorosłą kobietą. Jest jednak umowa, którą zawarłam sama ze sobą: bez względu na to, co stanie się później, nie pozwolę, by mój wiek mnie ograniczał i wyznaczał z kim mogę i nie mogę się spotykać

Moje przesłanie brzmi: jeśli chcesz spróbować randkowania przez Internet w nadziei, że znajdziesz kogoś wyjątkowego i zasługującego na Twój czas, nie musisz ograniczać się do określonej kategorii wiekowej.

 

Ta historia została przesłana przez użytkowniczkę SugarDaters w Danii, która poprosiła o zachowanie anonimowości (to nie ona widnieje na zdjęciu). Dziękujemy jej za podzielenie się z nami jej inspirującym doświadczeniem!

 

Czy to może być twoja historia?
Utworzenie bezpłatnego profilu na SugarDaters to doskonały sposób, aby się dowiedzieć 🙂

Jesteś już użytkownikiem i chcesz podzielić się swoją historią?

Wyślij e-maila do dominika@sugardaters.pl

Zaobserwuj nasz nowy profil na Instagramie i Facebooku, aby być z nami na bieżąco!