Samotność? Nie, dziękuję! 4 funkcje na SugarDaters, które pomogą Ci znaleźć randkę!

 

Samotność jest bardziej zauważalna wśród nas. Koronawirus wywiera ogromny wpływ na nasze życie społeczne. Z maskami, dystansem społecznym i innymi ograniczeniami, flirtowanie i romans nie są już tym samym… więc to naturalne, że pojawia się samotność.

Dlatego w środku pandemii SugarDaters wprowadziło nowe funkcje i ulepszyło stare, aby znalezienie randki stało się jeszcze łatwiejsze. Spójrz poniżej, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać SugarDaters, aby przegonić samotność!

 

1. Pobaw się funkcją wyszukiwania

Dopasowania, które widzisz w witrynie i otrzymujesz do skrzynki odbiorczej przez email, są oparte na najnowszych filtrach wyszukiwania. Oznacza to, że za każdym razem, gdy je dostosowujesz, Twoje dopasowania są aktualizowane.

Po pierwsze, dostosuj obszar wyszukiwania. Dodaj różne regiony i różne miasta. Jeśli mieszkasz blisko granicy, zobacz, kto jest po drugiej stronie!

Po drugie, wybierz pożądane cechy w drugiej osobie. Pamiętaj tylko, że jeśli jesteś bardzo specyficzny w wyglądzie, możesz niechcący pominąć kogoś wyjątkowego. Wolisz blondynki? Daj szansę także brunetkom! Może któraś z nich zachwyci Cię swoim urokiem i osobowością. Nie skupiaj się zbytnio na powierzchownych aspektach i nie pozwól, aby drobne szczegóły ograniczyły Twoje możliwości.

Możesz zmienić kryteria wyszukiwania w dowolnym momencie, więc nie bój się nimi pobawić! SugarDaters ma prawie milion użytkowników na całym świecie, a nowi członkowie dołączają każdego dnia, więc im bardziej rozszerzysz swoje wyszukiwanie i im częściej dostosowujesz filtry, tym większe są Twoje szanse na znalezienie nowych dopasowań!

 

2. Znajdź idealnego partnera używając funkcji tagów

Wprowadziliśmy tagi, aby pomóc Ci uzyskać szybki wgląd w to, czego szuka użytkownik, którego profil odwiedzasz. Wystarczy jedno spojrzenie, aby zobaczyć, czy macie wspólne zainteresowania i wspólne oczekiwania. Wystarczy kilka sekund, aby zorientować się, czy ta osoba może być dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, aby dodać tagi także do swojego profilu, aby ułatwić innym poszukiwania!

 

3. Dodaj użytkowników do listy “Ulubione”

Możesz zapisać profile, które przykuły Twoją uwagę, na liście “Ulubione”, aby mieć je zawsze pod ręką. Być może chciałbyś rozpocząć rozmowę tylko wtedy, kiedy ta osoba jest online lub chciałbyś umówić się z tą konkretną osobą, która nie jest teraz w Twojej okolicy, ale będzie w najbliższej przyszłości.

 

4. Bądź naszym pomocnikiem, używając przycisku “Zgłoś”

Każdego dnia pracujemy nad utrzymaniem profili SugarDaters na wysokim standardzie, jednak Twoja pomoc też jest nam potrzebna. Za każdym razem, gdy zgłaszasz nieodpowiednie, obraźliwe lub pozornie fałszywe profile poprawiasz jakość SugarDaters. Z każdym zbanowanym złym profilem jesteś o krok bliżej do następnej randki.

Przykładowo, jeśli ktoś oferuje Ci kupno zdjęć lub naciska na przejście na inną platformę już w pierwszej wiadomości, możesz rozważyć naciśnięcie przycisku „Zgłoś”.

 

Dowiedz się więcej: Czerwone flagi w związku: czego unikać u Sugar Daddy?

 

Samotność? Nie, dziękuję!

Dołącz do SugarDaters teraz, za darmo!

 

Zaobserwuj nasz nowy profil na Instagramie i Facebooku, aby być z nami na bieżąco!