Gdzie znaleźć Sugar Babies? W tych krajach!

Gdzie znaleźć Sugar Babies?

Przedstawiamy 5 krajów w Europie!

 

Społeczność SugarDaters jest rozproszona po całym świecie, dlatego zachęcamy naszych użytkowników do randkowania poza granicami. Szczególnie, że sugar dating to przede wszystkim nowe doświadczenia, dobra zabawa i wychodzenie ze swojej typowej strefy komfortu . Dziś przedstawiamy 5 krajów w Europie, gdzie można znaleźć sugar babies. A więc, sugar daddies i sugar mamas – róbcie notatki! Albo raczej zmieńcie swoje preferencje wyszukiwania.

 

Holandia: tulipany, wiatraki, chodaki i sugar babies!

Holandia zajmuje miejsce nr.1 na liście, jako że 69,79% użytkowników SugarDaters w tym kraju to sugar babies! Poza tym ten mały kraj ma tak wiele do zaoferowania! Szalony weekend w Amsterdamie, zwiedzanie wielu mniejszych i urokliwych miasteczek czy relaks nad morzem w jednym z kurortów to tylko niektóre z przygód, jakie możesz przeżyć ze swoim słodkim partnerem.

PS Wiele Polek mieszka na stałe w Holandii, więc bariera językowa nie musi być problemem 😉

 

Szwecja: skandynawski kierunek dla sugar daddies

Wiesz z naszego poprzedniego posta, że Dania i Finlandia mają największą liczbę sugar daddies w Europie. Nasi użytkownicy z tych krajów mogą z łatwością podróżować do Szwecji, która jest dogodnie położona pomiędzy i tam znaleźć partnerkę do sugar datingu, ponieważ 51,48% naszych użytkowników w tym kraju to sugar babies. Możecie spędzić czas oglądając zorzę polarną z hotelu lodowego (dosłownie)! Jeśli nie masz ochoty na taką przygodę, zawsze możesz spędzić czas w najmodniejszych dzielnicach Sztokholmu lub umówić się na randkę przy kawie i bułeczkach cynamonowych.

 

Norwegia: sugar babies na łonie natury

Kolejnym krajem skandynawskim, który znajduje się na naszej liście, jest Norwegia, gdzie 50,83% naszych użytkowników to sugar babies. Ten piękny kraj słynie z dzikiej przyrody i fiordów! Koniecznie trzeba zobaczyć klif Trolltunga, fiord Geiranger i górę Fløyen. Ceny w krajach skandynawskich mogą nie być do końca przyjazne turystom. Na szczęście masz norweską (lub polską – w końcu jesteśmy wszędzie 😉 ) sugar baby, która Cię oprowadzi!

 

Hiszpania: słodka randka w rytmach flamenco

Hiszpania jest oczywistym celem wakacyjnym dla wielu Europejczyków – piękne miasta, takie jak Madryt, Barcelona czy Sewilla, oraz nadmorskie miejscowości, takie jak Lloret de Mar, Malaga czy Marbella. A teraz okazuje się, że 50,66% członków SugarDaters w Hiszpanii to sugar babies, co czyni go idealnym miejscem dla sugar daddies. Spędź randkę, jedząc pyszne paelle, pijąc sangrię i słuchając hiszpańskiej muzyki!

 

Francja: słodka randka pod wieżą Eiffla

Francja jest najczęściej odwiedzanym krajem w Europie i nie bez powodu! Oczywiście wszyscy wiemy, że Paryż jest super romantyczny – architektura jest jedyna w swoim rodzaju, język niesamowicie zmysłowy, a jedzenie absolutnie pyszne. Riwiera Francuska oferuje również niesamowite widoki i romantyczne spacery. To idealne miejsce na słodką rankę, a ponieważ 50,23% naszych użytkowników to sugar babies, znalezienie słodkiego partnera będzie łatwe. Więc napisz do jednej z naszych francuskich sugar babies!

 

Chcesz zakosztować życia jako Sugar Daddy lub Sugar Mama?

Dołącz do SugarDaters teraz, za darmo!

 

Zaobserwuj nasz nowy profil na Instagramie i Facebooku, aby być z nami na bieżąco!