Gdzie znaleźć Sugar Daddies? W tych 5 europejskich krajach!

Gdzie znaleźć Sugar Daddies?

Przedstawiamy 5 krajów w Europie!

 

Gdzie znaleźć Sugar Daddies? Znalezienie słodkiej randki nie zawsze jest łatwe, dlatego warto poszerzyć horyzonty i spojrzeć poza granice własnego kraju. Jeśli więc jesteś sugar baby lub toy boyem szukającym sugar daddiego w Europie, które kraje powinny być na Twoim radarze?

 

Dania: sugar daddies gdzie tylko się spojrzy!

Danię kojarzymy przede wszystkim z Wikingami i masłem Lurpak, jednak na SugarDaters ten skandynawski kraj to przede wszystkim raj dla sugar babies! Aż 46,71% wszystkich duńskich użytkowników to sugar daddies, co stanowi najwyższy procent w Europie! Na nasze szczęście, Dania leży rzut beretem od Polski, więc mała wycieczka do Kopenhagi jest wyśmienitym pomysłem!

Finlandia: nie tylko Święty Mikołaj rozdaje prezenty!

Ten północny kraj nie należy do najcieplejszych, jednak istnieje pewien urok w spoglądaniu na góry śniegu za oknem, popijając gorącą czekoladę i wtulaniu się w sugar daddiego. Swoją drogą, zobaczenie zorzy polarnej jest niezapomnianym doświadczeniem! Znalezienie sugar daddiego w Finlandii, nie należy do trudnych, ponieważ stanowią oni 40,08% społeczności SugarDaters w tym kraju!

Rumunia: czy Drakula byłby sugar daddim?

Na to pytanie nigdy nie poznamy odpowiedzi, jednak zawsze można spekulować. Dane mówią nam, że Rumunia jest trzecim krajem z największą liczbą sugar daddies w Europie, stanowią oni ponad 1/3 (35,29%) naszych użytkowników. A ty co powiesz na romantyczny spacer po Bukareszcie i wycieczkę do zamku Bran ze swoim nowym rumuńskim sugar daddim?

Słowacja: pozdrowienia ze słodkiej Bratysławy

Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody Słowacja to idealne miejsce dla Ciebie, ponieważ znajduje się tam ponad 1600 źródeł mineralnych położonych w pięknych parkach narodowych. W tym malutkim kraju jest też najwięcej zamków i pałaców per capita na świecie! Znalezienie lokalnego przewodnika powinno być łatwe, ponieważ aż 33,50% członków SugarDaters na Słowacji to sugar daddies!

Polska: słodki kraj, który ma wszystko

Nasz kraj jest piątym pod względem ilości sugar daddies w Europie! Aż 31.31% polskich użytkowników to sugar daddies. A więc dziewczyny, nie mieszkamy w złym miejscu😉  Nasz kraj ma w sobie wszystko – duże miasta, morze i plaże, jeziora i góry. Oprócz tego nasza kuchnia podoba się obcokrajowcom – wielu chwali nasze pierogi i tani alkohol. Nic tylko żyć, nie umierać.

 

Chcesz zakosztować życia jako Sugar Baby lub Toy Boy?

Dołącz do SugarDaters teraz, za darmo!

 

Zaobserwuj nasz nowy profil na Instagramie i Facebooku, aby być z nami na bieżąco!