Kim jest Toy Boy?

Kim jest Toy Boy?

 

Kim jest Toy Boy? Kiedy słyszymy sugar dating, co nam automatycznie przychodzi do głowy? Pewnie starszy mężczyzna spotykający się z młodszą kobietą. Jednak po naszym ostatnim poście, powinniście wiedzieć, że sugar dating oferuje więcej opcji!

Kobiety mogą pełnić rolę sugar daddies! I wtedy są sugar mamas. Mężczyźni mogą pełnić rolę sugar babies! I wtedy są toy boys. W dzisiejszym poście uzupełniamy brakujący element układanki i wyjaśniamy kim są toy boys.

 

Kim jest toy boy?

Toy boy jest po prostu męską wersją sugar baby. Jest przystojny i czarujący, często jest młodszą stroną w związku. Pociągają go odnoszące sukcesy i doświadczone kobiety i / lub mężczyźni, którzy mają stabilne i poukładane życie, którym chcą się dzielić ze swoim partnerem.

Jaki typ mężczyzny zostaje toy boyem?

Mężczyzna, którzy decyduje się zakosztować życia boy toya, często nie odnajduje tego co potrzebuje w swoich rówieśnikach. Zazwyczaj nie są wystarczająco dojrzali dla niego lub życie ze starszą osobą jest dla niego po prostu bardziej ekscytujące.

Podobnie jak wszyscy w społeczności sugar datingu, lubi być w pełni szczery na temat swoich oczekiwań i potrzeb w związku od samego początku znajomości.

Jakiego typu związku szuka?

Szuka partnera, który ma jasne cele życiowe i doświadczenie, którym może się podzielić. Kogoś, kto jest w stanie otworzyć nowe drzwi i zaoferować nowe możliwości, jednocześnie oferując dużo zabawy i miło spędzony czas. Krótko mówiąc, szuka dobrego życia, które jest możliwe tylko w towarzystwie sugar daddiego lub sugar mamy.

Toy Boy jako parter jest…

Pełen energii, umiejętności życia chwilą, ekscytacji i przygody. Jako partner  jest troskliwy, oddany i uważny. Ceni swojego słodkiego partnera za  jego / jej hojność i chce cieszyć się dobrym życiem na własnych zasadach.

 

Chcesz zakosztować życia jako Toy Boy? A może szukasz swojego słodkiego partnera?

Dołącz do SugarDaters teraz, za darmo!

 

Zaobserwuj nasz nowy profil na Instagramie i Facebooku, aby być z nami na bieżąco!