Kim jest Sugar Mama?

Kim jest Sugar Mama?

 

Pojęcie Sugar Mama jest mniej znane poza społecznością sugar datingu. Wielu z nas kojarzy mniej więcej kim jest sugar daddy lub sugar baby, ale kim jest sugar mama?

 

Jaki typ kobiety zostaje sugar mamą?

Czasy kiedy mężczyźni rządzili światem na wyłączność się skończyły. Teraz kobiety mają łatwiejszy dostęp do różnych zawodów i stanowisk, ciesząc się dobrą pozycją finansową. W związku z tym kobiety mogą ułożyć swoje życie uczuciowe dokładnie tak jak chcą, niezależnie od opinii społeczeństwa.

Sugar mama jest kobietą, która jest spełniona i czuje się młodo niezależnie od wieku. Jest pełna życia i energii – dlatego marzy o towarzystwie kogoś pięknego i czarującego – toy boy lub sugar baby – aby spędzić wolny czas i doświadczyć dobrego życia. Bez oczekiwań, dramatów i chaosu, które często są częścią tradycyjnych związków.

 

Jakiego typu związku szukają?

Sugar mamas nie są zazwyczaj kobietami, które marzą o założeniu rodziny i traktują małżeństwo jako ostateczny cel w życiu. Zamiast tego chcą prostszego, pozbawionego dramatów związku, który przynosi im ekscytacje i relaks w codziennym życiu. Część z nich przeszła już przez “tradycyjne” etapy życia i teraz chce się cieszyć wolnością i dobrym towarzystwem.

 

Sugar mama jako partnerka jest…

Tak jak sugar daddy, sugar mama ma opiekuńczą naturę i chce dzielić się swoimi sukcesami, doświadczeniem życiowym, pięknymi chwilami i opieką mentora z kimś młodszym, namiętnym i czarującym.

Często jest starszą osobą w słodkim związku, dlatego jest jej łatwiej udzielać cennych rad i wskazówek. Zazwyczaj jest osobą niezależną i nastawioną na karierę, która nie jest zainteresowana odgrywaniem tradycyjnej roli w związku. Zamiast tego woli przejąć kontrolę i decydować za siebie. Zarówno w życiu, jak i w związkach. Czemu? Ponieważ jest kobietą w pełni niezależną!

 

Czy jesteś gotowa do zostania czyjąś sugar mamą? A może szukasz partnerki do słodkiego związku?

Dołącz do SugarDaters już teraz, w pełni za darmo!

 

Zaobserwuj nasz nowy profil na Instagramie i Facebooku, aby być z nami na bieżąco!