Pomysły na randkę na lato 2020 – jeśli zostajesz w domu

Pomysły na randkę na lato 2020

jeśli zostajesz w domu

 

Pomysły na randkę na lato! Dla wielu z nas wakacje 2020 miały wyglądać zupełnie inaczej. Nasze plany  zostały odwołane i nasze opcje podróżowania są bardziej ograniczone, więc wielu z nas postanowiło spędzić lato 2020 w swojej miejscowości. Ale nie martw się! Przygotowaliśmy dla was pomysły na randkę na lato 2020, jeśli zostajesz w domu, a więc ani Twoje wakacje, ani Twój związek nie będą nudne!

 

1. Spędzaj czas lokalnie

Covid wprowadził wiele biznesów w tarapaty, więc to idealna pora, aby odwiedzić Twoje ulubione lokalne miejsca podczas randki! Odwiedź swoje ulubione restauracje, bary i kawiarnie. W końcu nie chcesz, aby zniknęły! Oprócz tego, czas zabawić się w turystę. Odwiedź lokalne muzea, galerie sztuki i atrakcje turystyczne. Z mniejszą ilością odwiedzających potrzebują one Twojej pomocy. Poza tym, mniej tłumów oznacza, że przyjemniej się zwiedza!

2. Ciesz się świeżym powietrzem

W Polsce liczba nowych przypadków wzrasta, więc lepiej być ostrożnym. Zamknięte przestrzenie nie są obecnie najlepszym pomysłem, ale aktywności na świeżym powietrzu idealnie pasują do obecnych realiów! Poza tym, pogoda ostatnio dopisuje, więc trzeba się nią nacieszyć! Możecie wybrać się na wycieczkę rowerową, zorganizować piknik w lokalnym parku, obejrzeć zachód słońca przy butelce dobrego wina lub zorganizować grilla! Wszystkie te opcje dają Ci możliwość spędzenia razem miło czasu.

3. Naucz się nowych umiejętności

Nie musisz opuszczać swoich czterech ścian, aby dobrze się bawić! Oczywiście klasyczna kolacja i wino są dobrym pomysłem, ale zawsze możesz spróbować trochę urozmaicić swój wieczór. Sprawdź przepis na danie, które smakowało Ci kiedyś na wakacjach lub na drink, który zawsze zamawiasz w barze. Czas rozwinąć swoje umiejętności! Poza tym, zawsze możecie obejrzeć filmik na youtubie z dokładnymi objaśnieniami!

4. Odmień swoje wnętrza

Przebywanie cały czas w jednym miejscu z czasem staje się nudne. A więc musisz wprowadzić trochę więcej wariacji do swojego domu! Jeśli zostajecie w domu, aby obejrzeć razem film, zmień swój salon w wasze prywatne kino! Jeśli gotujecie razem kolację, wyjdź z dresów i ubierz na siebie elegancką sukienkę! Kup nowe dekoracje stołowe i zmień jadalnię w waszą własną restaurację. Spędzacie cały czas tylko we dwoje? Zaproś drugą parę  i ożywcie swój wieczór.

 

Jeśli planujecie podróżować, sprawdź nasz ostatni post o pomysłach na randkę dla podróżujących

Nie masz z kim iść na randkę? Dołącz do SugarDaters!