Pomysły na randkę na lato 2020 – jeśli podróżujesz

Pomysły na randkę na lato 2020

jeśli podróżujesz 

 

Po spędzeniu miesięcy w kwarantannie zapewne chcesz wyrwać się z domu i podróżować. Wiele krajów zniosło już przymusową kwarantannę i linie lotnicze wznawiają coraz to więcej lotów. A więc przygotowaliśmy dla was nasze pomysły na randkę na lato dla podróżujących!

 

1. Weekend w domku letnim

Dla bezpieczeństwa nadal dobrze jest unikać tłumów i dużych hoteli, w związku z czym domek letni na weekend jest idealnym rozwiązaniem. Jesteście sami, a więc zmniejszacie ryzyko zakażenia, ale macie czas dla siebie, tylko we dwoje. Nadal możecie korzystać z lokalnej przyrody i dotlenić się poza miastem. W końcu wyszliście spoza swoich czterech ścian!

2. Dzień na plaży

Dzień, weekend, tydzień… w zależności skąd jedziecie i ile macie wolnego w pracy. Wyjazd nad morze jest obowiązkową częścią wakacji! Spacery po plaży, kolorowe drinki, wygrzewanie się na słońcu… dla tych bardziej aktywnych dostępne są różne atrakcje wodne – żeglarstwo, nurkowanie, paralotnie… na koniec dnia możecie zobaczyć romantyczny zachód słońca na plaży przy butelce szampana. Poszukajcie małego pensjonatu lub prywatnego apartamentu, im mniej ludzi tym lepiej, tak na wszelki wypadek.

3. Wycieczka w góry

Jak nie morze, to góry 🙂 Oczywiście wszyscy byliśmy chociaż raz w Zakopanem, które aż roi się od turystów, ale może w tym roku warto wybrać mniej zatłoczone miejscowości. Może domek w Bieszczadach, gdzie możemy spędzić całe dnie zwiedzając piękne widoki?

4. City break

Natura nie jest dla wszystkich… komary i kleszcze niektórych skutecznie odstraszają. A więc zamiast męczyć się gdzieś w chaszczach, możesz wybrać się do nowego, większego miasta. Spacer po starówce, zwiedzanie atrakcji, drinki w nowym barze… w końcu są wakacje.

5. Atrakcje na świeżym powietrzu

Sprawdź, która miejscowość w okolicy organizuje koncerty lub inne wydarzenia na świeżym powietrzu. Spędźcie romantyczny wieczór słuchając muzyki i cieszcie się swoim towarzystwem. Zawsze przed koncertem możecie odwiedzić lokalne atrakcje.

 

Nie masz partnera do słodkiej randki? Dołącz do SugarDaters!