Jak dbać o związek? Mamy dla Ciebie 4 złote rady!

Jak dbać o związek?

Nie oszukujmy się. Nie ma złotej recepty na udany związek. Jeśli do siebie nie pasujecie, to nic się nie da zrobić, lepiej ruszyć naprzód. Jeśli jednak wasz związek jest udany, ale wasza relacja jest bardzo przewidywalna, mamy dla Ciebie 4 złote porady jak dbać o związek.

PS Ten post ma przede wszystkim na celu bycie humorystycznym. Nie ponosimy odpowiedzialności za nieudane związki 😉

 

1. Nie bądź wiecznie dostępna

Związki umierają, gdy tracimy zainteresowanie drugą osobą. Z czasem nasza relacja staje się nudna i monotonna…. upewnij się, że do tego nie dojdzie! Nie bądź na każde jego skinienie. Myśli, że będziesz siedziała cały wieczór w domu i myślała o nim? Wyjdź na miasto z koleżanką! Chce umówić się na spotkanie? Powiedz, że nie jesteś pewna czy masz ten wieczór wolny, ale dasz mu znać. A tak na poważnie, po prostu nie bądź na każde jego zawołanie. Miej swoje życie poza waszym związkiem.

2. Wprowadź element zaskoczenia

Czujesz, że wasz związek zaczyna wiać nudą? Spróbuj go zaskoczyć! Przychodzi do Ciebie na kolację? Ubierz nową sukienkę i zapal świece na stole! Planujecie spędzić sobotni wieczór razem? Zarezerwuj stolik w nowej restauracji i kup bilety do kina, ale nic mu wcześniej o tym nie mów!

3. Wyślij jej/jemu prezent

Najczęściej to te małe gesty znaczą najwięcej! Nie chodzi o nic dużego, ale o gest. Wyślij jej kwiaty do domu albo jemu kolacje kolacje na wynos. Pokażcie sobie nawzajem, że o sobie pamiętacie.

4. Wyślij jej/jemu zdjęcie/filmik

Chodzi o element zaskoczenia i pokazanie jemu, że o nim pamiętasz. Wiadomo, zdjęcie w bieliźnie w Twojej sypialni zawsze sprawi mu przyjemność, ale może stać się trochę nudne. Wyślij mu selfie, kiedy jesteś na mieście ze znajomymi lub krótki filmik z koncertu. Łączymy punkty 1 i 3.

 

Mamy nadzieję, że powyższe rady okażą się pomocne! Jednak pamiętaj, jeśli nie jest wam pisane być razem, to nie jest.

Nie masz partnera? Dołącz do SugarDaters!