5 Korzyści dla Sugar Daddy z Sugar Datingu

Korzyści dla Sugar Daddy

 

Wiem co wam przychodzi na myśl – intymność fizyczna. Jest ona częścią większości romantycznych związków, więc nie ma sensu się o niej tutaj rozpisywać. Poza tym słodkie związki mogą być także platoniczne. To TY decydujesz jak ma wyglądać Twój związek i tylko TY. O jakie więc korzyści dla sugar daddy chodzi?

 

1. Próbowanie nowych aktywności

Różnica wieku bardzo często jest częścią sugar datingu (ale nie jest ona koniecznością). Spotykanie się z kimś z innej grupy wiekowej daje Ci szansę na wypróbowanie całej masy nowych aktywności. Próbujesz nowego jedzenia, uprawiasz sporty o których nigdy wcześniej nie słyszałeś i odwiedzasz bary obok których normalnie przeszedłbyś obojętnie. Zdecydowanie poszerza Twoje horyzonty!

2. Młodzieżowe podejście

Spotykanie się z kimś młodszym daje Ci całkowicie nowe podejście. Jesteś przyzwyczajony do postrzegania świata przez pryzmat swój i swoich rówieśników, ale spotykanie się z kimś młodszym przedstawia Ci nowe myśli. Uczysz się, które rzeczy są ważne poza Twoim gronem i zmusza Cię do rozważenia innych światopoglądów. Jest również łatwiej mieć na oku wszystkie trendy i nowości!

3. Przerwa w zabieganym życiu

Sugar dating pomaga uciec Ci od twojej codziennej rutyny  i zrobić sobie przerwę od zabieganego życia. Masz okazję wyjść ze swojej strefy komfortu i zapomnieć o obecnych zmartwieniach. Zawsze jest miło mieć partnera do flirtu! Przyjemne rozproszenia, dobra zabawa i relaks są czymś co zabiegani ludzie potrzebują najmocniej.

4. Brak zobowiązań

Sugar dating polega na jasnym określeniu swoich oczekiwań. Być może masz dużo spraw na głowie i obecnie nie szukasz super poważnego związku. Sugar dating jest słodki, ponieważ dopasowujesz się z kimś kto może poświęcić waszej relacji dokładnie tyle samo czasu i ma takie samo podejście.

5. Brak awantur

Jako, że od samego początku jasno określasz swoje oczekiwania i możliwości, w sugar datingu nie ma awantur i dramatów. Jasno dajesz znać jak często możesz spotkać się ze swoją partnerką i jak wyobrażasz sobie wasz związek. Jeśli ona ma inne oczekiwania, po prostu kończycie waszą relacje.

 

Dowiedz się jakie korzyści czerpie sugar baby ze związku z Tobą tutaj