Jak być atrakcyjnym dla Sugar Babes? Przeczytaj naszych 5 porad!

Jak być atrakcyjnym dla Sugar Babes? W dzisiejszym poście staramy się odpowiedzieć na to pytanie. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę ze wskazówkami jak zwrócić na siebie uwagę i być atrakcyjnym dla sugar babes. Oczywiście wygląd fizyczny gra dużą rolę w atrakcyjności, ale jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse.

 

Jak być atrakcyjnym dla Sugar Babies?

 

1. Spraw, aby Twój profil był bardziej interesujący

Zanim nawet pomyślisz o pierwszej randce z sugar baby, Twój profil musi przyciągnąć jej uwagę! Poczynając od dobrego zdjęcia profilowego do pierwszej wysłanej wiadomości. Nie martw się, w naszych starszych postach przygotowaliśmy dla Ciebie listę ze wskazówkami. Przeczytaj nasz post tutaj o tym jak sprawić, aby Twój profil był bardziej atrakcyjny i tutaj, aby napisać idealną pierwszą wiadomość.

 

2. Bądź z nią szczery

Sugar babies doceniają mężczyzn, którzy wiedzą czego chcą. A więc od samego początku jasno określ swoje oczekiwania i zobacz czy podążacie w tym samym kierunku.

 

3. Wybierz przytulne miejsce na waszą randkę

Sugar baby szuka mężczyzny z klasą i wdziękiem. Nie musisz zabierać jej do drogiej restauracji na pierwszej randce, ale wybierz przytulną kawiarnię lub elegancki bar z przydymionym światłem. Więcej rad dt. pierwszej randki możesz znaleźć tutaj.

 

4. Okaż swoje zainteresowanie

Twoje życie najpewniej jest stresujące i dużo odpowiedzialności spoczywa na Twoich barkach, jednak pamiętaj, aby okazać zainteresowanie kobiecie z którą jesteś na randce. Nieważne czy chodzi o jej pracę czy o to co lubi robić w wolnym czasie, jest to dla niej ważne, okaż zainteresowanie.

 

5. Bądź pozytywny

Jeśli przyjdziesz na randkę pozytywnie nastawiony Twój dobry humor udzieli się także i jej, czyniąc wasze spotkanie bardziej udane. Pamiętaj, aby mieć otwarty język ciała i dużo się uśmiechaj!

 

Sugar baby, co jeszcze podoba Ci się w sugar daddy?