Jak być atrakcyjną dla Sugar Daddies? Przeczytaj naszych 5 porad!

Jak być atrakcyjną dla Sugar Daddies? Oczywiście od razu na myśl przychodzi wygląd fizyczny. Jest od podstawą atrakcyjności w każdym związku, jednak nie jest on równoznaczny z sukcesem. Nawet jeśli wyglądasz jak Angelina Jolie, sugar daddy może stracić tobą zainteresowanie. Przeczytaj naszych 5 porad i upewnij się, że wasz słodki związek potrwa jak najdłużej.

 

Jak być atrakcyjną dla Sugar Daddies?

 

1. Bądź oczytana

Musicie mieć o czym rozmawiać na waszych randkach! Poczytaj o różnych typach wina w Internecie, przeglądaj wiadomości ze świata na bieżąco i wyrób sobie opinię na podstawowe tematy. Pokaż mu, że rozmowy z Tobą nie są nudne i masz coś do zaoferowania poza swoim wyglądem. 

 

2. Poznaj jego zainteresowania

Zapytaj się o jego zainteresowania przed spotkaniem i upewnij się, że jesteś w stanie odbyć rozmowę na ten temat. Jeśli twój sugar daddy lubi grać w golfa, zapoznaj się z imionami najlepszych graczy i spytaj się swojego sugar daddiego o darmowe lekcje. Z pewnością będzie on tobą oczarowany!

 

3. Słuchaj z zainteresowaniem i ciekawością

Twój sugar daddy szuka osoby z którą może dzielić się swoim życiem. Dlatego upewnij się, że słuchasz jego opowieści z ciekawością i zainteresowaniem. Nie ucinaj mu w połowie zdania i nie zmieniaj szybko tematu. Daj mu się wygadać. Być może nie ma nikogo innego z kim może dzielić się swoimi sekretami.

 

4. Żyj swoim życiem

Nie odwołuj spotkania z przyjaciółką dla nowego sugar daddiego i nie opuszczaj zajęć, żeby się z nim spotkać. Pokaż mu, że jesteś rozchwytywaną osobą, która żyje pełnią życia! Niech wie, że spędzasz z nim czas bo chcesz, nie dlatego że nie masz nic innego do roboty.

 

5. Daj mu swobodę

Sugar daddy nie szuka kogoś kto będzie ciągle do niego pisał i wydzwaniał. Nie rób mu wyrzutów sumienia, bo miał napisać i nie napisał. Twój sugar daddy z pewnością jest bardzo zajęty, daj mu przestrzeń i swobodę!

 

Pamiętaj, że sugar dating polega przede wszystkim na zabawie i spędzaniu miło czasu!

Sugar daddy, masz problemy ze znalezieniem randki? Sprawdź jak podobać się sugar babies tutaj