Czym jest Sugar Dating według SugarDaters?

Czym jest Sugar Dating według SugarDaters?

 

Czym jest sugar dating? Jako jedna z największych stron do sugar datingu w Europie czujemy się zobowiązani do przypomnienia wam czym dla nas jest sugar dating i czym nie jest.

SugarDaters wspiera wzajemnie korzystne związki zbudowane na bazie szacunku i wzajemnego pociągu. To ty decydujesz jak mają wyglądać Twoje znajomości z innymi użytkownikami i jak bardzo chcesz się w nie zaangażować – od znajomości na jedną noc do długotrwałego związku. Sugar dating nie polega na wymienianiu prezentów i serwisów, ale na znalezieniu kogoś kto Cię pociąga i ekscytuje. Naszą misją jest dostarczenie platformy internetowej, gdzie każdy czuje się bezpiecznie i może swobodnie zaangażować się w nowe znajomości.

Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić Ci jak najbardziej pozytywne doświadczenie na naszej stronie. Ręcznie sprawdzamy wszystkie zdjęcia i profile. Po pierwsze, dzięki temu masz większą pewność, że są one autentyczne. Po drugie, nikt obcy nie jest w stanie znaleźć twoich profili społecznościowych, tym samym znajdując twoje dane osobowe.

Robimy co w naszej mocy, aby nasz portal był jak najbardziej bezpieczny i spełniał Twoje oczekiwania. Pamiętaj, że tylko i wyłącznie od Ciebie zależy jak chcesz, aby wyglądał Twój związek z drugą osobą na naszym portalu. Nie jesteś zobowiązany/-a do niczego! Angażuj się tylko w to co sprawia Ci przyjemność i jasno określ swoje oczekiwania!

Media często przedstawiają sugar dating w negatywny i błędny sposób, co może sprawiać, że niektórzy użytkownicy mają błędne oczekiwania co do naszej strony. Zachęcamy was do zgłaszania profili użytkowników, którzy nie przestrzegają naszego regulaminu.

Odśwież swoją wiedzę o naszym regulaminie tutaj

SugarDaters nie jest rynkiem do wymieniania się osobistymi przedmiotami ani miejscem do wymieniania się serwisami. Nasza definicja sugar datingu różni się znacząco od tego co często przedstawiają media. SugarDaters jest poważną stroną, gdzie sugar daddies, sugar babes, sugar mamas i boy toys mogą się spotkać.

 

Dziękujemy wam za wasze zaufanie!

Zespół SugarDaters