Wiek to tylko liczba! Możesz zostać sugar baby w każdym momencie!

Wiek to tylko liczba! Możesz zostać sugar baby w każdym momencie! Przeczytaj historię naszej użytkowniczki Doroty: 

 

“Kiedy myślimy o sugar baby, na myśl przychodzi od razu młoda dziewczyna, pewnie studentka. Przekonanie tak bardzo nieprawdziwe w moim przypadku, 39-cio letniej matki dwójki dzieci.

Dołączyłam do sugardaters w 2018 roku. Przeszłam przez wiele portali internetowych, ale wszystkie moje randki były niezbyt udane, więc postanowiłam spróbować czegoś nowego. Podoba mi się, że tutaj wszyscy otwarcie rozmawiają o swoich oczekiwaniach i upodobaniach. Bez gierek i kłamstw.

Na innych stronach wszystkie rozmowy na czacie wyglądały podobnie i z czasem stało się to nudne. Dodatkowo zmarnowałam wiele czasu rozmawiając z mężczyznami, gdzie od razu po pierwszym spotkaniu było wiadomo, że nic z tego nie będzie. Na sugar daters cały proces jest bardziej przejrzysty i szybciej udaje mi się spotkać z innymi użytkownikami.

Mój wiek nigdy nie był problemem. W kilka dni po zalogowaniu dostałam całkiem sporo wiadomości. Spotkałam się z kilkoma mężczyznami i nasze rozmowy z miejsca były bardziej ekscytujące, bo poznaliśmy się w nietuzinkowy sposób. Zamiast zadawać sobie powierzchowne pytania, od razu przeszliśmy do poważniejszych tematów – czym się zajmujemy, moich dzieciach, polityce itp. Jeden mężczyzna powiedział mi, że zazwyczaj spotyka się z sugar babies przed 30-tką, ale podoba mu się, że ze mną ma więcej tematów do rozmów. Dodatkowo, dla mnie głównym powodem do bycia na stronie jest poznanie inteligentnych mężczyzn z energią do życia, nie na prezentach czy wakacjach.

Od około roku spotykam się regularnie z jednym sugar daddim. Zazwyczaj widujemy się w restauracjach lub przytulnych barach na gin & tonic. Najbardziej podoba mi się jego energia i pasja do pracy, pomaga mi to zmotywować się do mojego codziennego życia.

Wiek sugar baby zależy tylko od Ciebie! Możesz zostać sugar baby w dowolnym momencie! Wiadomo, wyglądam bardziej dojrzale niż wiele dziewczyn na stronie, ale za to mam więcej życiowych doświadczeń i bardziej poukładane w głowie”.

 

Chcesz podzielić się swoją historią? Napisz do dominika@sugardaters.pl

 

Aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie sugar baby, przeczytaj nasz post tutaj. Wiek sugar baby zależy tylko od Ciebie 🙂