Jak randkować wirtualnie? Przeczytaj historie innych użytkowników!

Jak randkować wirtualnie?

 

Jak randkować wirtualnie? Znalezienie partnera na randkę, kiedy dosłownie nie możemy wyjść z domu nie jest łatwe. Epidemia koronawirusa pokrzyżowała plany wielu singlom. W końcu jakiekolwiek zbliżenia fizyczne są surowo zabronione. Jednak nie wszystko stracone. Istnieją inne sposoby na wzbogacenie życia romantycznego. Pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl są randki przez Internet. Idealna opcja dla singli, którzy chcą umilić sobie czas kwarantanny.

Randkowanie w czasach zarazy wymaga wiele kreatywności, co może wpłynąć pozytywnie na nasze życie romantyczne. Wszelkie urozmaicenia w naszym życiu intymnym są mile widziane. W końcu randkowanie z kimś po drugiej stronie ekranu jest nowością dla wielu z nas.

 

Jak inni użytkownicy SugarDaters randkują w czasach koronawirusa?

 

#1 J-25 Sugar Baby: “Przypadkowo trafiłam na randkę z Włochem. Z nudów postanowiłam zmienić swoje ustawienia i zobaczyć facetów w innych krajach. Zaczęłam pisać z Alessandro i zaiskrzyło między nami. Nigdy nic nie wiadomo, ale jeśli nadal będziemy rozmawiać w wakacje i sytuacja się uspokoi to planuję go odwiedzić”.

#2 E-21 Sugar Baby: “Mój sugar daddy wrócił tydzień temu z Niemiec w związku z czym nie możemy się spotkać. Zamiast tego każde z nas otworzyło butelkę wina i rozmawialiśmy na wideoczacie. Zaczęliśmy grać w ‘nigdy przenigdy’ i w sumie spędziliśmy razem bardzo miły wieczór”.

#3 A-23 Sugar Baby: “Kwarantanna w ogóle na mnie nie wpływa. Od zawsze byłam zainteresowana tylko platonicznymi związkami. W ciągu ostatnich dwóch tygodni nawiązałam wiele nowych znajomości, wielu ludziom nudzi się teraz w domach”.

#4 L-39 Sugar Daddy: “Widuję się z moją sugar baby już jakieś pół roku, ale w związku z obecną sytuacją nie możemy się spotkać. Aby nie stracić sobą zainteresowania zaczęliśmy rozmawiać na wideo czacie. Zawsze ubieram ładną koszulę, a ona czerwoną szminkę. Nie chcemy wyjść z obiegu. Jednego wieczoru postanowiliśmy się nawzajem zaskoczyć i każde z nas zamówiło jedzenie na wynos dla drugiego”.

#5 K-45 Sugar Daddy: “Nie powiem wiele, ale po wielu rozmowach i sextingu, w końcu włączyliśmy kamerkę. Na pewno nie żałuję”.

#6 M-19 Sugar Baby: “Celowo zaczęłam rozmawiać z Brytyjczykami. Chcę polepszyć swój angielski i nie ma lepszego sposobu na bycie płynnym niż rozmowa z native speakerami”.

#7 T-39 Sugar Daddy: “Zacząłem rozmawiać z dziewczyną, która mieszka w Szczecinie. Lubimy włączyć wideo czat i zjeść wspólnie rano śniadanie. Planujemy się spotkać w realu, kiedy sytuacja wróci do normalności”.

Jak randkować wirtualnie?  Sprawdź jak ulepszyć profil oraz jak napisać pierwszą wiadomość na SugarDaters!