Wielkanoc 2020 jest tuż tuż! Znajdź swojego słodkiego zajączka!

Wielkanoc 2020 nie należy do typowych. Zazwyczaj Święta są dla nas okazją do spotkania się z najbliższymi, ale w tym roku sytuacja wygląda nieco inaczej. Na ten moment nie możemy nawet swobodnie wyjść z domu, inaczej będziemy przesłuchiwani przez policję. Chęć spędzenia czasu z rodziną nie kwalifikuje się jako uzasadnione wyjście z domu. Dodatkowo chcemy unikać kontaktu z naszymi dziadkami, tak na wszelki wypadek. W związku z zaistniałą sytuacją, możemy czuć się samotnie w naszych czterech ścianach.

 

Nic nie jest w stanie zastąpić kontaktu z naszymi bliskimi, ale chcemy wam trochę ułatwić ten trudny czas. W związku z tym przedstawiamy wam Ofertę Wielkanocną.

 

Tylko teraz możesz zostać użytkownikiem Premium za 24 złote na jeden tydzień! Pospiesz się, oferta jest ważna tylko do 12 kwietnia 2020! Użyj kodu “sugarbunny” w oknie płatności!

 

Wielu nowych użytkowników dołączyło do SugarDaters w ciągu ostatnich trzech tygodni. Dodatkowo, ruch na stronie jest znacznie większy. Użytkownicy, którzy do tej pory zaglądali raz na jakiś czas, teraz odwiedzają naszą stronę regularnie. Nie przegap tej okazji, zostań użytkownikiem Premium i spotkaj się ze swoim zajączkiem, gdy kwarantanna się skończy!

 

Wielkanoc 2020 nie będzie taka jak zwykle, ale nadal może być udana!

Życzymy wam Przyjemnych Świąt! I oczywiście szybkiego zakończenia epidemii! 🙂