Randkowanie w czasach koronawirusa? Przeczytaj naszych 5 porad!

Randkowanie w czasach koronawirusa

 

Spędzanie tyle czasu w domu nie należy do normalności dla wielu z nas. Czujemy się nieswojo w naszych czterech ścianach, czekamy aż pandemia się skończy i będziemy mogli powrócić do naszego normalnego życia. W tym trudnym dla nas czasie, łatwo wpaść w panikę. Dlatego tak ważne jest zrelaksowanie się i zrobienie czegoś dla siebie. Randkowanie i flirtowanie dobrze wpływa na nasze samopoczucie. Poznanie kogoś interesującego, może całkowicie odmienić nasz nastrój. Obecnie, jedyną opcją jest randkowanie wirtualne. Z tego powodu przygotowaliśmy dla ciebie 5 poniższych wskazówek.

 

Ulepsz swój profil

Czy oddaje on w pełni kim jesteś? Co lubisz robić w swoim wolnym czasie? Jakiego typu randkowanie cię interesuje? Jeśli nie, czas to zmienić! Przeczytaj nasz post o tym jak sprawić, aby twój profil był bardziej interesujący.

Może czas na nowe zdjęcie profilowe

Czy pokazujesz się z najlepszej strony? Czy zdjęcie jest wysokiej jakości z dobrym oświetleniem? Pamiętaj, że twoje zdjęcie jest pierwszym wrażeniem jakie wywołujesz na drugiej osobie. Upewnij się więc, że jest ono dobre! Jeśli wybrałeś/aś pierwsze lepsze zdjęcie z telefonu, może czas je zmienić? Przejrzyj swoje zdjęcia z wakacji, może uda ci się znaleźć coś lepszego! 🙂

Napisz idealną pierwszą wiadomość

W naszym codziennym życiu często się spieszyliśmy. Być może nie miałeś/aś czasu, aby dobrze przemyśleć swoją pierwszą wiadomość jaką wysyłasz do innych użytkowników. Teraz nie masz wymówki na kopiuj/wklej! Wielu nowych sugar daddies i sugar babes dołączyło do naszej strony! Upewnij się, że zaczynasz znajomość właściwie. Przeczytaj nasz post o tym jakich błędów nie robić w pierwszej wiadomości.

Wypróbuj konto Premium

Kiedy jak nie teraz? Masz dużo wolnego czasu, spędzasz swój dzień w domu. Zobacz jak to jest mieć wgląd do wszystkich publicznych zdjęć innych użytkowników, mieć możliwość dostępu do prywatnych i wysyłać nieograniczoną liczbę wiadomości! Członkostwo SugarDaters® Premium znacznie zwiększy twoją szansę na znalezienie randki! Kiedy kwarantanna się skończy upewnij się, że masz z kim się spotkać.

Jak tam twoje nowe znajomości?

Masz już idealne zdjęcie, profil i wiesz jak napisać pierwszą wiadomość. Czas wziąć się do roboty i zacząć randkować! Jako, że obecnie cała Europa jest na kwarantannie, może czas poznać obcokrajowców! Zmień kryteria wyszukiwania i nawiąż międzynarodowe znajomości. Randkowanie w czasach koronawirusa wcale nie musi być takie trudne!