Kwarantanna? Wykorzystaj ten czas mądrze!

Kwarantanna objęła nas wszystkich. Nie możesz wyjść z koleżankami na miasto, usiąść w kawiarnii ani nawet przejść się na spacer. Zamiast nudzenia się i narzekania, wykorzystaj ten czas produktywnie! Istnieje wiele rzeczy, które możesz zrobić w domowym zaciszu 🙂

 

1. Youtube jest twoim przyjacielem

Przejrzyj dostępne tutoriale na youtubie i wybierz coś dla siebie. Sprawdź nagrania z ćwiczeniami, może czas dać jodze szansę? Poeksperymentuj z makijażem, może trochę koloru na wiosnę? Jeśli masz jakieś zalegające ubrania, które ci się znudziły, czas dać im nowe życie! Wykorzystaj swój czas w domu na naukę nowych umiejętności 🙂

2. Gotowanie i pieczenie

W tym samym tonie, czas poeksperymentować w kuchnii! W naszej codziennej zabieganej rzeczywistości, często nie mamy czasu na próbowanie nowych przepisów. Trzymamy się naszych bezpiecznych opcji i w poszukiwaniu czegoś nowego, udajemy się do restauracji. Teraz czas zmienić twój salon w restaurację Michelin. Wypróbuj nowy przepis, wyłóż najładniejszą zastawę i zapal świeczki. Twoja kwarantanna wcale nie musi być nudna!

3. Wspieraj lokalne działalności

Obecna sytuacja wpływa bardzo negatywnie na małe działalności. Miejsca, które do tej pory były pełne ludzi, teraz są puste. Jeśli masz możliwość, wesprzyj lokalne biznesy. Kiedy niechcący wysadzisz kuchnię swoim gotowaniem, zamów jedzenie na wynos z twojej ulubionej restauracji.

4. Magia wideoczatów

Na szczęście ktoś wymyślił wideo czaty. Możemy spędzać czas z naszymi bliskimi nie wychodząc z domu. Zbierz wszystkich znajomych i rozmawiajcie razem na wideo czacie. Zadzwoń do członków rodziny i zjedzcie wspólnie kolację. Zawsze możesz otworzyć butelkę dobrego wina. Samotne picie alkoholu nigdy nie było tak akceptowane jak teraz!

5. Skup się na randkach przez Internet

Nie możesz wyjść z domu, aby znaleźć partnera. Nie cała nadzieja jest jednak stracona! Wypróbuj randkowanie przez Internet. Nawiązuj znajomości, siedząc w łóżku i pijąc kawę. To obecnie jedyna bezpieczna opcja. Kiedy nasze życie powróci do normalności, spotkaj się z osobami, z którymi nawiązałaś kontakt. Przynajmniej będziecie mieli dużo tematów do rozmowy!

 

Sugar Daddy, przeczytaj nasz post o tym jak zwiększyć swoją liczbę dopasowań tutaj

Sugar Baby, bądź bezpieczna w sieci, przeczytaj nasz post tutaj