Oferta Koronowirusowa. Bądź bezpieczny – wybierz randki przez Internet!

Oferta Koronowirusowa. Bądź bezpieczny – wybierz randki przez Internet!

 

W związku z pandemią koronawirusa, wszyscy staramy się unikać niepotrzebnych kontaktów z innymi. Unikamy skupisk ludzi, na wszystkich patrzymy lekko podejrzliwie i utrzymujemy metrowy dystans. Poznanie kogoś nowego graniczy z cudem, w końcu kluby i bary są zamknięte. Dodatkowo, nie chcemy się niepotrzebnie narażać. Jedyną możliwą opcją jest poznanie kogoś przez Internet i spotkanie się, gdy sytuacja się uspokoi.

SugarDaters® dba o Twoje bezpieczeństwo. I dlatego, zalecamy Ci randkowanie przez Internet. Zbuduj relację online i spotkajcie się, gdy pandemia koronawirusa się skończy.

 

Aby Ci pomóc, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ‘Ofertę Koronowirusową‘. Jako, że czas kwarantanny trwa 14 dni, możesz cieszyć się kontem premium dokładnie tyle czasu. Za jedyne 48 złotych! Aby skorzystać z oferty wpisz kod ‘covid2weeks‘ w oknie płatności.

 

W ten sposób możesz wyciągnąć jak najwięcej z Twojego czasu w domu i znaleźć sobie randkę na później! Nasza oferta jest stworzona specjalnie z myślą o Tobie!

Zachęcamy Cię do zapoznania się z zaleceniami rządu tutaj.

 

Zespół SugarDaters® zaleca Ci przestrzeganie powyższych zasad i zostanie w domu. 

 

*Zobacz warunki użytkowania na naszej stronie. Po 14 dniach subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona na 4-tygodniowe członkostwo premium. Możesz zrezygnować z subskrypcji premium najpóźniej 24 godziny przed automatycznym odnowieniem.