Wiosenna randka – naszych 5 pomysłów

Wiosenna randka – naszych 5 pomysłów

 

Już marzec. Niedługo zima oficjalnie się skończy i znowu będziemy mogli cieszyć się atrakcjami na świeżym powietrzu. Wiosna jest idealnym czasem na romans, więc skorzystaj z naszych pomysłów. Wiosenna randka wcale nie musi być nudna!

 

1. Relaks na świeżym powietrzu

Podczas zimy wszyscy tkwiliśmy w domu, więc czas skorzystać ze słońca i ciepłej pogody. Wybierz się na spacer po starówce lub na łonie natury za miastem. Aby było bardziej romantycznie, zapakuj kilka przysmaków w koszyk i wybierz się na piknik. Nie zapomnij o kocyku 😉

2. Skorzystaj z ogródków

Zamiast siedzieć w restauracji, zajmij stolik na dworze. Ciesz się świeżym powietrzem i obserwuj przechodniów. Jeśli Ci się spieszy, zamów filiżankę kawy i usiądź w kawiarnii. W dobry dzień, dołącz do tego kawałek ciasta.

3. Bądźcie aktywni 

Raz jeszcze, skorzystajcie z pogody! Wyciągnijcie rowery z piwnicy i wybierzcie się na wycieczkę. Jeśli lubicie spędzać swój wolny czas w mieście, wybierzcie się na golfa lub tenisa. Zawsze możecie wybrać się na krótki bieg w waszej okolicy. Jeśli jesteś bardzo ambitna, zawsze możecie trenować razem na maraton. Czas zrobić formę na wakacje!

4. Wolontariat

Możecie wziąć udział w wolontariacie w każdym momencie, jednak ładna pogoda, gwarantuje wam więcej możliwości. Możecie wybrać się do lokalnego schroniska i wyprowadzić psy na spacer. Sprawdź, jakie możliwości widnieją w Twojej okolicy.

5. Rozpocznijcie sezon na grilla

Chyba wszyscy Polacy uwielbiają grilla, więc czas rozpocząć sezon jak najprędzej. Rozłóż warzywa i mięso na  powierzchni, a sami cieszcie się piwem i dobrą butelką wina. Jak zrobi się chłodno, zawsze możecie opatulić się kocem.

 

PS Pamiętaj o zachowaniu środków ostrożności podczas twojej wiosennej randki. Unikaj dużych skupisk ludzi i pamiętaj o częstym myciu rąk. Kolacja w domu przy świecach może być tak samo romantyczna jak któryś z naszych powyższych pomysłów.

 

Jeśli chcesz znaleźć partnera na słodką randkę zajrzyj na portal SugarDaters. Drogi sugar daddy, sprawdź nasz artykuł jak być bardziej atrakcyjnym dla sugar babes tutaj