Dzień Kobiet 2020: 5 rzeczy, o których musisz pamiętać, jako kobieta

Dzień Kobiet zbliża się powolutku do nas. Dziewczyny, już w niedzielę świętujemy nasz dzień! Z tej okazji, rozpisaliśmy wam 5 rzeczy o których powinnaś pamiętać przez cały rok. Kobieta do kobiety.

 

1. Masz kontrolę 

Nieważne kto płaci za kolację. To ty wybierasz z kim chcesz spędzić swój czas i jakie decyzje podejmujesz. To ty wyznaczasz swoje cele i granice. Tylko od Ciebie zależy kim chcesz się otaczać, więc upewnij się, że są to właściwe osoby.

2. Masz prawo powiedzieć ‘nie’

Masz pełne prawo powiedzenia ‘nie’ do czegokolwiek co sprawia, że czujesz się niekomfortowo. Może to być cokolwiek. Zbliżenie intymne, randka, drink. Nieważne. Jeśli ktoś dalej Cię nagabuje, mimo że powiedziałaś nie… thank you, next.

 

Przeczytaj więcej o zasadach bezpieczeństwa w sieci tutaj.

 

3. Twoje ciało – Twoja decyzja

Nie daj innym zdecydować za Ciebie co chcesz z nim robić. Lubisz przygody na jedną noc? Twoje ciało – Twoja decyzja. Nie chcesz być w monotonnym związku, lubisz spotykać się z kilkoma osobami na raz? Twoje ciało – Twoja decyzja.

4. Okaż trochę miłości…

…. samej sobie. Jako kobiety, czasami za bardzo skupiamy się na naszych niedoskonałościach. Nasze usta są za wąskie, nos zbyt garbaty, biust za mały, kilka kilogramów za dużo. Przestań być swoim największym krytykiem. Spójrz na siebie z innej perspektywy. Twoje ciało pozwala Ci funkcjonować każdego dnia. Twoje ciało pozwoliło Ci przejść przez szkołę. Twoje ciało pozwala Ci cieszyć się dobrym jedzeniem. Twoje ciało pozwala Ci czerpać przyjemności fizyczne. Cokolwiek robisz ze swoim życiem, zawdzięczasz to swojemu ciału. Okaż mu trochę miłości.

5. Okaż życzliwość innym kobietom

Nie oszukujmy się, wielu z nas lubi plotkować. Ktoś tam utył, ktoś tam źle się ubrał, ktoś tam zrobił coś po pijaku. Starajmy się odejść od tego negatywnego nawyku oceniania innych. Tak naprawdę, nigdy nie wiemy z czym ta osoba się zmaga w swoim codziennym życiu. Okażmy innym więcej życzliwości i wyrozumiałości.

 

Jeśli szukasz randki na Dzień Kobiet, zachęcamy Cię do skorzystania z SugarDaters.