Jak być atrakcyjnym dla Sugar Babes? Przeczytaj naszych 5 porad!

 

Jak być atrakcyjnym? Odpowiedź na to pytanie nie jest taka łatwa. Podobanie się wszystkim na raz jest niemożliwe. Każdy z nas jest zauroczony innymi cechami charakteru i wyglądem. Jednakże istnieje kilka uniwersalnych zasad w kontaktach z kobietami. Aby być bardziej atrakcyjnym dla sugar babes, przedstawiamy wam 5 rzeczy, których nie należy robić. Gorąco zachęcamy do ich przestrzegania!

 

Co odpycha sugar babes?

1. Nie rozumienie słowa ‘nie’

To dotyczy wszystkich kobiet, nie tylko sugar babes. Jeśli mężczyzna oferuje coś kobiecie i ona odmawia, dalsze naciskanie jest bardzo odpychające i lekceważące. Jeśli kobieta odrzuca Twoją propozycję wypicia następnego drinka lub spotkania się, musisz uszanować jej decyzję. Nie sprawiaj, aby czuła się przy Tobie niekomfortowo. Tylko ją od siebie odepchniesz.

2. Złe nawyki

Bądźmy szczerzy. Każdy z nas je ma. Niektóre są całkowicie nieszkodliwe, np. uzależnienie od czekolady lub podjadanie w nocy. Lecz, niektóre mogą sprawić, że odstraszysz od siebie drugą osobę. Jeśli zaprosisz sugar babe na randkę i alkohol uderzy Ci do głowy, może być to koniec waszej znajomości. Palisz? Powinieneś dać o tym znać drugiej osobie przed waszą pierwszą randką. Niektóre kobiety nie chcą spotykać się z palaczami, więc zaoszczędź jej i sobie czas.

3. Bycie aroganckim

Granica pomiędzy byciem pewnym siebie i aroganckim potrafi być cienka, jednakże jest ona niezwykle istotna. Pewny siebie sugar daddy jest niezwykle atrakcyjny. Arogancki sugar daddy nie jest. Jeśli większość waszego spotkania spędzasz na samochwalstwie, nie jest to atrakcyjne. Również jeśli jesteś nieuprzejmy w stosunku do innych bądź się wywyższasz. Twoja sugar baby szuka dżentelmena, więc nim bądź.

4. Bycie nieszczerym

Jeśli sugar baby złapie Cię na kłamstwie, to może być koniec. Jeśli powiesz jej, że nie widujesz się z nikim innym po czym ona przyłapie Cię na mieście z inną kobietą… Bądź z nią szczery od samego początku. Powiedz jej, że chcesz nadal spotykać się z innymi, zanim zdecydujesz się na ekskluzywność. Kto wie, może to nie będzie przeszkadzało Twojej sugar baby.

5. Okropna pierwsza wiadomość

Napisaliśmy post o tym jak powinna wyglądać pierwsza wiadomość, sprawdź tutaj. Generalnie chcesz, aby Twoja wiadomość była interesująca i uprzejma, nawiąż do jej profilu i bądź dżentelmenem.

 

Sugar baby, jest coś do dodania? Jak być atrakcyjnym?