Walentynkowe Kierunki 2020

Walentynkowe Kierunki! Już w przyszłym tygodniu świętujemy Walentynki! To Twoja ostatnia szansa, aby zaplanować romantyczną niespodziankę dla Twojej sugar połówki. Dodaj trochę przygody do waszego związku! Nie ma nic bardziej romantycznego niż wspólna wycieczka. Wyśmienite kolacje, późne spacery po mieście, koktajle w przytulnych barach i ‘dolce far niente’, czyli słodkie nieróbstwo. Prezentujemy wam walentynkowe kierunki w Europie:

 

1. Florencja, Włochy

Włochy są jednym z najbardziej urokliwych krajów na świecie! Praktycznie każde miasto we Włoszech jest romantyczne, ale Florencja jest zdecydowanie na górze tej listy. Luty nie jest turystycznym sezonem dla Florencji, dlatego ceny są niższe i tłumy mniejsze. Przygotuj się na chłodniejszą pogodę (około 12 stopni) i ciesz się romantyczną Florencją!

2. Sewilla, Hiszpania

Flamenco, sangria i paella! Hiszpania jest niezwykle romantycznym krajem! Sewilla znajduje się w południowej części Hiszpanii, w pięknej Andaluzji, która jest mieszanką hiszpańskiej i arabskiej architektury. Niezwykle oryginalna sceneria.

3. Santorini, Grecja

Santorini nie jest najbardziej oryginalnym kierunkiem, ale musisz przyznać, że jest to bardzo romantyczna wyspa! W ostatnich latach jest oblegana przez turystów (w szczególności pary), dlatego podróż w lutym pozwoli Ci uniknąć oblężenia przez turystów.

4. Budapeszt, Węgry

Budapeszt oferuje wiele możliwości. Z większości europejskich miast możesz złapać bardzo tani lot do tego miasta i Węgry same w sobie nie należą do bardzo drogich. Aby rozgrzać się w te zimowe dni, możesz odwiedzić jedno z wielu termalnych spa, z których słynie Budapeszt.

5. Reykjavik, Islandia

Islandia zdecydowanie wyróżnia się od naszych pozostałych sugestii, ale ten kraj to przepiękna kraina lodu! Niezwykle romantycznie! Możesz uciec od cywilizacji i zamknąć się w przytulnym domku wśród pięknego śniegu. Aby się rozgrzać, odwiedź Błękitną Lagunę i ciesz się pięknym krajobrazem.

6. Lazurowe Wybrzeże, Francja

Paryż to zdecydowanie przepiękne miasto, ale wypełnione masą turystów. Zamiast wizyty w stolicy, wybierz się na cieplejsze południe tego kraju. Możesz odwiedzić Niceę, Cannes, Saint-Tropez lub Monaco, gdzie możesz spędzić niezapomnianą noc w kasynie.

7. Lizbona, Portugalia

Lizbona stała się niezwykle popularna w ostatnich latach. Miasto oferuje nam południową kulturę, wliczając w to przepyszne owoce morza. Lizbona wypełniona jest uroczymi barami, muzyką i bardzo gościnnymi ludźmi.

8. Rzym, Włochy

Wieczne miasto! Rzym pełen jest antycznych zabytków i przepysznego włoskiego jedzenia! Pizza i makaron – si si! Możecie odwiedzić liczne muzea, galerie sztuki i wiele innych historycznych miejsc.

9. Dubrownik, Chorwacja

Chorwacja jest znanym kierunkiem dla Polaków od bardzo dawna, ale światowo zyskała popularność dzięki Grze o Tron. Wielu fanów tej popularnej sagi odwiedza rocznie Dubrownik. Z tego powodu miasto jest niezwykle zatłoczone latem, dlatego wizyta poza sezonem może okazać się dobrym pomysłem. Ciesz się adriatyckim wybrzeżem i historycznymi budynkami.

10. Kopenhaga, Dania

Jako, że SugarDaters jest duńską stroną, nie możemy zapomnieć o Kopenhadze. Miasto stylem przypomina mi trochę nasz polski Gdańsk. Każdego roku wielu turystów z całego świata przyjeżdża tu z wizytą, więc wycieczka w lutym pozwoli Ci uniknąć tłumów. Będzie w pewnością chłodno i wietrznie, ale śnieg czy lód nie powinien być problemem. Możecie cieszyć się romantycznym spacerem po Nyhavn, duńskimi wypiekami, wieloma restauracjami i barami, gdzie znajdziecie szeroką kolekcję trunków alkoholowych.