Walentynki 2020! Dołącz do gry i znajdź swoją drugą połówkę!

 

Walentynki 2020 rok! Sugar Baby, wyjdź z inicjatywą i napisz do niego pierwsza! Weź sprawy w swoje ręce! Twoja walentynkowa randka nie pojawi się znikąd.

 

Jak zacząć? To super proste! W dniach 4-10 lutego, wypatruj Sugar Daddies ze złotą obwódką wokół zdjęcia profilowego! Ktoś wpadł Ci w oko? Wybierz codziennie chociaż jednego Sugar Daddy, który Ci się spodobał i napisz do niego! Najważniejsze, żebyś skontaktowała się z chociaż siedmioma Sugar Daddies w tym tygodniu.

Czemu ze złotą ramką? Ci Sugar Daddies właśnie do nas dołączyli i tak jak ty najprawdopodobniej szukają randki na Walentynki!

Co jest w tym dla Ciebie (poza możliwością znalezienia Walentynki, duhhh)? Aby zachęcić Sugar Babes do przejęcia inicjatywy, rozpoczynamy akcję ‘Walentynkowa Sugar Baby’. Jak to działa? Napisz wiadomość do chociaż jednego Sugar Daddy/Sugar Baby dziennie w dniach 4-10 lutego (wliczając te dni) i 11 lutego dostaniesz specjalną walentynkową naklejkę wyświetloną na Twoim profilu. Nie przejmuj się, jeśli któregoś dnia nie widzisz nikogo interesującego dla siebie, najważniejsze żebyś skontaktowała się z siedmioma użytkownikami w tych dniach.

Nie ma lepszego sposobu na pokazanie Sugar Daddy/Sugar Mama, że jesteś odważna i nie boisz się przejąć inicjatywy! Nawet jeśli nie uda Ci się znaleźć Walentynki wśród złotych ramek, mając walentynkową naklejkę na profilu, wzbudzisz znacznie większe zainteresowanie! I dostaniesz więcej wiadomości od sugar daddies! A więc w każdym bądź razie, to dla Ciebie bardzo korzystna opcja.

 

A więc nie zapomnij sprawdzić swojego maila 4 lutego, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje 🙂

 

Walentynki 2020! SugarDaters życzy Ci niezapomnianych wrażeń!

 

W razie pytań, zostaw komentarz pod tym postem.