Bezpieczeństwo w sieci: 9 porad dla Sugar Babes

Bezpieczeństwo w sieci 🙂 Internet jest wspaniałym miejscem, ale niestety zdarzają się okazjonalni trolle. Dajemy z siebie wszystko, aby upewnić się, że nasi użytkownicy są autentyczni, ręcznie sprawdzając każde zdjęcie. W ten sposób redukujemy ryzyko fałszywych profili. Jeśli użytkownik zostanie zgłoszony, ręcznie sprawdzamy czy naruszył zasady naszego regulaminu. Jeśli tak, to zawieszamy jego konto. Robimy co możemy, ale niestety, nie umiemy czytać w myślach naszych użytkowników, więc może zdarzyć się, że troll jest wśród nas. Dlatego musisz zachować bezpieczeństwo w sieci (i w realu). Przygotowaliśmy dla was 9 środków ostrożności:

 

ZANIM SIĘ SPOTKACIE

1. Napisz pierwsza

Wielu sugar daddies chciałoby się z Tobą spotkać. Zamiast czekać na wiadomość, wybierz kilku sugar daddies, którzy w szczególności zwrócili Twoją uwagę i upewnij się, że jest między wami chemia zanim zdecydujecie się spotkać. W ten sposób możesz także wyznaczyć swoje granice i limity. Jeśli druga osoba ich nie uszanuje, od razu wiesz, że nie ma sensu się spotkać.

 

2. Zobaczcie się na Skype

Wiem, wiem. Zadzwonienie do kogoś kogo się nie zna na Skype, wydaje się bardzo niezręczne (i takie jest), ale ta opcja da Ci pewność, że Twój potencjalny sugar daddy wygląda tak jak to sobie wyobrażasz. Skype jest dobrą opcją, bo nie musisz publikować swojego numeru telefonu czy mediów społecznościowych, co daje Ci większe bezpieczeństwo.

 

3. Media społecznościowe powinny pozostać prywatne

Nie powinnaś podawać swojego facebooka czy instagrama obcej osobie (ani adresu zamieszkania!). W ten sposób dajesz mu wgląd w Twoje osobiste informacje, w tym także Twoją rodzinę i przyjaciół. A jeśli zdecydujesz się nie kontynuować z nim znajomości, on zawsze będzie mógł sprawdzić co u Ciebie. Dlatego zachęcamy Cię do pozostania na czacie SugarDaters jak najdłużej, a jeśli naprawdę musisz komunikować się z nim gdzie indziej, wybierz platformę, gdzie nie ma załączonych Twoich informacji osobistych.

 

4. Powiedz swoim znajomym o waszym spotkaniu

Jeśli nie chcesz, nie mów swojej przyjaciółce, że widzisz się z sugar daddy, ale na pewno powiedz komuś, że idziesz na pierwszą randkę z nieznajomym. Powiedz gdzie się spotykacie i o której. Powiedz jej, że wyślesz jej wiadomość po pół godzinie/godzinie, że wszystko jest w porządku i wyślij jej wiadomość po powrocie do domu.

 

PIERWSZA RANDKA

5. Spotkajcie się w miejscu publicznym

Złota zasada bezpieczeństwa w sieci. I nie bez powodu. Umów się z nim w miejscu publicznym, gdzie wiesz, że będą ludzie. Mroczna alejka się nie sprawdzi. Ani tym bardziej jego mieszkanie.

 

6. Upewnij się, że masz jak wrócić do domu

Skończyła się randka i nagle okazuje się, że nie masz jak wrócić do domu, więc Twoją jedyną opcją jest wejście do auta mężczyzny, którego dopiero co poznałaś? Unikaj tego za wszelką cenę! Upewnij się, że masz autobus powrotny do domu albo ktoś Cię odbierze (nie zapominajmy o taksówkach).

 

7. Nie pij za dużo

Zbyt duża ilość alkoholu sprawi, że staniesz się łatwym celem. Nie stawiaj się w takiej sytuacji. Jeśli spotykacie się w zatłoczonym barze, upewnij się, że masz swojego drinka na oku. Przezorny zawsze ubezpieczony.

 

8. Nie śpiesz się

Pamiętaj, że nie powinnaś czuć się zobowiązana do niczego. Nie daj się nikomu ponaglać. Wszystko rozwija się w takim tempie, w jakim się powinno.

 

I NA KONIEC NASZA NAJWAŻNIEJSZA RADA

9. Zaufaj swojej intuicji!

Czasami wszystko wydaje się w porządku, ale intuicja podpowiada Ci, że coś jest nie tak.  Jeśli coś wydaje się nie w porządku, przerwij znajomość (w miły sposób). Trafią Ci się nowe możliwości! 🙂