Udana pierwsza randka! Naszych 5 porad

Udana Pierwsza Randka | Naszych 5 Porad

 

Pierwsza randka to klucz, który otwiera bądź zamyka naszą szansę na słodki związek. Jeśli nie pójdzie ona zbyt dobrze, to raczej koniec naszej znajomości. Oczywiście, chemia jest najważniejsza. Jeśli naprawdę na siebie lecicie, to wszystko dobrze się skończy. Jednakże jest kilka rzeczy, które warto mieć na uwadze. A więc prezentujemy wam nasze porady na udaną pierwszą randkę 🙂

 

1. Pewność siebie

Wiem, łatwiej powiedzieć niż zrobić. Ale bycie zbyt niepewnym siebie i nerwowym może popsuć całą atmosferę. Nie idź na randkę z przeświadczeniem, że musisz zawrócić tej kobiecie w głowie. Nie nakładaj niepotrzebnej presji na siebie. Lepiej wyobraź sobie, że spotykasz się ze zwykłą koleżanką. Myśl o tym jak o zwykłym, luźnym spotkaniu. Nie spodziewaj się żadnego konkretnego rezultatu na koniec randki. Jeśli pójdzie źle, przynajmniej będziesz miał śmieszną historię do powiedzenia.

 

2. Odłóż telefon

Rozumiem, jesteś zajętym sugar daddy, ale sprawiasz niezwykle negatywne wrażenie, kiedy cały czas sprawdzasz swój telefon i odbierasz połączenia na randce. Jeśli już naprawdę musisz odebrać telefon, wytłumacz swojej randce, czemu było to konieczne. To samo dotyczy sugar babes. Rozumiem, że chcesz dać na swojego instagram zdjęcie świetnego miejsca do którego zabrał Cię daddy, ale jeśli będziesz przewijała swoją stronę na randce, szybko zacznie mu się nudzić.

 

3. Bądź obecny

To idzie w parze z poprzednim punktem. Musisz być obecny na randce. Nie myśl o poprzedniej, która nie poszła zbyt dobrze albo o rzeczach, które musisz zrobić po powrocie do domu. Druga osoba czuje, że nie jesteś do końca obecny i nie wie z czego to wynika. Nie chcesz dać jej odczuć, że nie cieszy Cię jej towarzystwo.

 

4. Wybierz lokalizację rozważnie

Wybierz miejsce w którym wcześniej już byłeś. Polecamy przytulną i cichą kawiarnię (pamiętaj o gumie do żucia na kawowy oddech!) lub przyjazny bar na kilka drinków (tylko się nie upij!). Te przytulne miejsca pozwolą Ci zrozumieć czy jest między wami chemia i czy naprawdę jesteś zainteresowany drugą osobą. Jeśli randka nie idzie zbyt dobrze, możesz szybko wrócić do domu. Jeśli wszystko idzie po Twojej myśli, zawsze możecie pójść na spacer i więcej porozmawiać. Zaplanuj coś bardziej ekscytującego na drugą randkę.

 

5. Dobre zakończenie

Koniec randki może być niezręczny. Powinienem ją pocałować czy nie? Co powiedzieć? Mój znajomy zawsze mówił: “jeśli pocałunek nie wydarzył się w trakcie randki, nie wymuszaj go na koniec, lepiej poczekaj do drugiej’ (jeśli będzie druga). Uważam, że lepiej nie pocałować osoby, która jest zainteresowana niż pocałować osobę, która nie jest zainteresowana (ale niezręcznie!).

Niezwykle ważne jest zasygnalizowanie drugiej osobie, że jesteś chętny na drugie spotkanie. Unikaj banalnych wypowiedzi: ‘było miło, zróbmy to ponownie’, lepiej powiedź coś konkretnego np. ‘Świetnie się dzisiaj bawiłem. Następnym razem pokażę Ci moją ulubioną restaurację. Mają tam najlepszego steka w okolicy’. Zakończ spotkanie przyjaznym objęciem (jeśli wydaje się ono stosowne oczywiście). Odrobina czułości nikomu nie zaszkodziła.

 

Udana pierwsza randka – co jeszcze jest ważne? Zgadza się, bezpieczeństwo. Jeśli jesteś sugar daddy, możesz przeczytać o tym w naszym poście tutaj. Sugar babes, sprawdź naszego bloga za tydzień!

 

SugarDaters życzy wam samych udanych randek w 2020! Albo chociaż tej jednej właściwej 😉