Więcej randek w 2020! 4 rzeczy, które musisz przestać robić

Więcej randek w 2020! Nowy Rok zbliża się do nas małymi kroczkami. Wierzymy, że rozpoczęcie go właściwie nada nam dobry ton przez resztę roku. Z tego względu, przygotowaliśmy dla was cztery błędy w wysyłaniu pierwszej wiadomości, których powinniście zaprzestać w 2020 roku. Dodatkowo pokazujemy wam przykładową wiadomość do sugar baby, abyś chodził na więcej randek w 2020 roku  🙂

 

Czego nie robić?

 

1. Być zbyt nadgorliwym

To zupełnie normalne, że kiedy wypatrzysz sobie uroczą sugar baby, łatwo jest stracić dla niej głowę. Pamiętaj jednak, żeby nie być zbyt natarczywym. Jeśli ona nie odpisuje na pierwszą wiadomość, nie pisz drugiej i trzeciej. Lepiej postaraj się, żeby pierwsza była naprawdę dobra (więcej o tym później). Również, nie wysyłaj jej swojego number telefonu czy maila. W szczególności nie w pierwszej wiadomości. Sugar babes używają naszej strony, ponieważ daje im to gwarancję bezpieczeństwa i sprawia, że czują się komfortowo. Nie naciskaj jej do porzucenia tego. Poczekaj aż ona sama zaproponuje wymianę numerów.

 

2. Kopiuj/wklej

Niektórzy sugar daddies wysyłają identyczne wiadomości do wszystkich sugar babes, aby zaoszczędzić na czasie. Jest to w pewnym stopniu zrozumiałe. Problem polega na tym, że ona to widzi. Jeśli wiadomość jest bardzo ogólna i nie wspomina nic z jej profilu, jest bardzo oczywiste, że nawet nie odwiedziłeś jej strony.

Jedna sugar baby powiedziała nam, że jej profil jest po angielsku jako, że mieszka za granicą, ale wielu mężczyzn wysyła jej wiadomości w ich lokalnym języku. Nie można być bardziej oczywistym… i w ten sposób traci się szansę na rozmowę z sugar baby, która być może byłaby idealnym dopasowaniem.

 

3. Być zbyt zwykłym

Jeśli chodzi o randkowanie przez internet, jeśli twoja pierwsza wiadomość zawiera tylko zwykłe ‘cześć’, nie powinieneś spodziewać się wielkiego odzewu. W szczególności jeśli nie masz zdjęcia profilowego. Kiedy sugar baby zakłada konto na naszej stronie zazwyczaj dostaje około 20 wiadomości i jej skrzynka nigdy nie jest pusta. Ona nigdy nie zainteresuje się zwykłym ‘cześć’ od mężczyzny bez zdjęcia, kiedy ma tuzin bardziej interesujących wiadomości.

Jak sprawić, żeby twoja wiadomość znalazła się wśród nich? Zajrzyj na jej profil! Sprawdź jakie informacje o sobie umieściła i odnieś się do nich w pierwszej wiadomości. Dodaj także coś o sobie, opowiedz jej jak spędzasz swój wolny czas i jakie randki lubisz najbardziej. Spraw żeby się Tobą zainteresowała!

 

4. Być przytłaczającym

Jako sugar daddy, zapewne jesteś starszy i masz więcej doświadczenia. Jest także bardzo prawdopodobne, że jesteś na naszej stronie już od pewnego czasu. Jednakże jej sytuacja może być zupełnie inna. Najprawdopodobniej jest ona nowym użytkownikiem i próbuje zaznajomić się ze światem sugar datingu. Wysyłając jej wiadomości typu ‘cześć, chcesz się dzisiaj spotkać?’ lub ‘cześć, czy mógłbym ci pomóc?’, możesz ją odstraszyć.

Lepiej wykorzystaj pierwszą wiadomość jako twoją możliwość, żeby lepiej ją poznać. Bądź zainteresowany i uprzejmy. Jak trochę się poznacie dopiero wtedy zaproponuj spotkanie.

 

5. Pierwsza wiadomość

 

Podsumowując co powiedzieliśmy do tej pory:

  • wspomnij o czymś z jej profilu
  • wspomnij coś o sobie (tak, ta część może być kopiuj/wklej)
  • nie przytłaczaj jej
  • nie pospieszaj jej do przejścia na inny portal
  • nie napieraj na spotkanie w pierwszej wiadomości

 

Przykładowa pierwsza wiadomość:

‘Cześć Ania! Jesteś naprawdę ładna. Widzę, że mieszkasz w Łodzi. Właśnie byłem tam na wyjeździe służbowym i muszę przyznać, że macie tam naprawdę fajne restauracje.

Coś o mnie. Lubię spędzać czas grając w tenisa, pływając i czytając. Podróżowanie jest dużą częścią mojego życia. Chciałbym poznać kogoś z kim mógłbym dzielić tą pasję. I nawet jeśli spędzamy czas lokalnie chciałbym mieć kogoś kto jest otwarty i lubi nowe przygody.

Daj mi znać jeśli to brzmi interesująco.’

 

Mamy nadzieję, że te rady okażą się pomocne. Aby mieć więcej randek w 2020, sprawdź także nasz post o tym jak stworzyć interesujący profil tutaj.

 

SugarDaters życzy szczęśliwego Nowego Roku wypełnionego udanymi randkami!