Świąteczne zajęcia dla Ciebie i Twojego Sugar Daddy

Świąteczne zajęcia dla Ciebie i Twojego Sugar Daddy

Grudzień to miesiąc wypełniony romantycznymi zajęciami, które możesz dzielić razem ze swoim Sugar Daddy. Świąteczne światła, jarmarki bożonarodzeniowe, słodkie kalendarze adwentowe.. to wszystko wprowadza nas w świąteczny nastrój i daje nam szansę na romantyczną słodką randkę.

Przygotowaliśmy dla was kilka pomysłów na spędzenie miło czasu 🙂

 

1. Udekorujcie razem mieszkanie

Wprowadźcie się w świąteczny nastrój dekorując mieszkanie. Wybierzcie się razem po zakup choinki i nowych bombek, rozwieście światełka i ręcznie posklejajcie dekoracje (możecie odnaleźć pełno filmików na youtubie). Nie zapomnijcie włączyć świątecznej muzyki w trakcie i powiesić jemiołę 😉

2. Odwiedźcie jarmark bożonarodzeniowy

Przejdźcie się wieczorem przy romantycznych światłach przez jarmark bożonarodzeniowy. Możecie zrobić z tego małą wycieczkę i wybrać się do innego miasta. Skosztujcie świąteczne specjały, zróbcie sobie pamiątkowe zdjęcie przy ładnie ozdobionej budce i zakupcie upominki dla najbliższych. Niezwykle romantycznie!

3. Wybierzcie się na koncert świąteczny

Zaskocz swojego sugar daddy wieczorem w filharmonii na koncercie muzyki świątecznej. Z pewnością wasz wieczór będzie niezwykle romantyczny.

4. Odwiedźcie jedno z najbardziej świątecznych miast w Europie

Wybierz się ze swoim sugar daddy na romantyczną wycieczkę. Odwiedźcie jarmark bożonarodzeniowy w Wiedniu, Pradze, Hamburgu lub Berlinie. Możecie wybrać też jedno z bardziej klasycznych miast jak Paryż lub Londyn, aby odkryć co te miasta mają do zaoferowania w okresie świątecznym.

5. Cieszcie się świątecznymi filmami

Zawsze możecie zostać w domu, otulić się kołdrami i obejrzeć raz jeszcze jeden ze świątecznych klasyków np. “Opowieść wigilijną”, “To właśnie miłość” lub “Holiday”. Zawsze możecie włączyć Netflixa i odkryć coś nowego.

6. Zróbcie własne grzane wino

W internecie możecie odnaleźć pełno przepisów na domowego grzańca. Przetestujcie kilka wariantów i wybierzcie swój ulubiony. W końcu nie ma nic lepszego niż ciepły trunek alkoholowy którym możesz podzielić się ze swoim sugar daddy.

7. Cieszcie się sezonowymi ubraniami

Wybierzcie się razem po idealny świąteczny sweter 🙂 Kolczyki w kształcie bombek, czemu nie?

 

Mamy nadzieję, że nasze sugestie na świąteczne zajęcia okazały się pomocne. Jeśli jeszcze brakuje wam pomysłów, sprawdźcie nasz post z pomysłami na zimową randkę. SugarDaters życzy wam wesołych i radosnych Świąt 🙂