Pomysły na prezent dla Sugar Daddy

Oryginalne pomysły na prezent dla Sugar Daddy

 

Święta Bożego Narodzenia są tuż tuż! Ubieranie choinki, pieczenie makowca i kiermasze świąteczne. Zgodnie z duchem świąt przygotowaliśmy dla Ciebie kilka pomysłów na świąteczny prezent dla Twojego sugar daddy. Bo co dać mężczyźnie, który ma wszystko?

Pod każdym postem przygotowaliśmy pytanie pomocnicze. Odpowiedz na nie, aby ułatwić sobie wybór prezentu (i podziel się odpowiedziami w komentarzu pod postem).

 

1. DIY

Zaskocz go swoimi umiejętnościami! Nie bądź nieśmiała i pokaż swoje talenty. Portret? Ceramika? Szalik? Nie musisz być super uzdolniona, w Internecie możesz znaleźć wiele kreatywnych filmików. Może album z waszymi wspólnymi zdjęciami? Wystarczy, że wywołasz zdjęcie i kupisz ładną ramkę. On z pewnością doceni Twoje starania.

Odpowiedz: ręczne prezenty – tak czy nie?

2. Coś o was

DIY to nie Twoja bajka? Bez obaw! Możesz spersonalizować Twój prezent wybierając coś symbolicznego lub przywołujący jakieś osobiste wspomnienie pomiędzy wami. Plakat z miastem w którym się poznaliście lub wasza anegdotka wygrawerowana na kubku. Bądź romantyczna!

Odpowiedz: co przypomina mu o Tobie?

3. Prosta, ale romantyczna kolacja

Przygotuj własną świąteczną kolację! Ugotuj jego ulubione dania (albo przeszukaj Internet w poszukiwaniu czegoś wyśmienitego). Nakryj ładnie stół i przekształć swoją jadalnię w zimowy raj. Nie zapomnij wystroić się i przygotować na romantyczny wieczór 🙂

Odpowiedz: jakie jest jego ulubione danie?

4. Pokaż mu, że go znasz

Nie musisz być super kreatywna aby pokazać, że Ci zależy. Twój sugar daddy lubi eleganckie ubrania? Wybierz się do sklepu i kup mu ładny krawat lub wygrawerowane spinki do mankietów. Cały czas mówi o samochodach lub winie? Kup mu książkę i wypisz osobistą dedykację na pierwszej stronie. Sugar Daddy na pewno doceni Twoją pomysłowość 🙂

Odpowiedz: jak Twój sugar daddy lubi spędzać wolny czas?

5. Zainwestuj w nowe doświadczenie

Twój prezent nie musi być czymś materialnym. Zaskocz go biletem do teatru lub opery! Obydwoje będziecie cieszyli się romantycznym wieczorem i będziecie wspominali go miesiącami. Twój sugar daddy uwielbia adrenalinę? Kup mu bilet na skok spadochronem. Najlepsze wspomnienia są tworzone przez niezapomniane doświadczenia.

Odpowiedz: jakie doświadczenie najbardziej ucieszyłoby Twojego sugar daddy?

 

I co najważniejsze, nie przejmuj się za bardzo! Baw się dobrze! W końcu to okazja do świętowania! 🙂

Odpowiedz: o czym zapomnieliśmy? masz inne pomysły na prezent?

 

Wesołych Świąt! Życzy zespół SugarDaters.