Zima nadchodzi: 10 pomysłów na słodką randkę

Zima jest tuż za rogiem! Temperatura powoli spada, słońce znika, pochmurno za oknem.. Nie brzmi to zachęcająco, ale nie poddawaj się. Zima to świetny czas na romans! Wykorzystaj swoje konto na SugarDaters w pełni. Przygotowaliśmy dla was 10 pomysłów na zimową sugar randkę, więc ten mroźny czas może być wypełniony przygodą i podekscytowaniem.

 

1. Pójdźcie na łyżwy

Trzymanie się za ręce, kiedy razem ślizgacie się po tafli lodu jest idealną scenerią do zimowego romansu. Wasz związek nie powinien tego przeoczyć. Dodatkowo, spalicie niepotrzebne kalorie i zrobicie coś dla swojego zdrowia.

2. Weekend w górach

Nie ma lepszego pomysłu na zimowy odpoczynek niż spędzenie czasu z sugar partnerem w górach, ciesząc się niesamowitym widokiem. Wyrwij się ze swojej codziennej rutyny i ciesz się zimową atmosferą z wyśmienitym towarzystwem.

3. Czas na narty

Zima to jedyny czas w roku, kiedy możecie razem szusować po stoku. Zaimponuj swojej randce swoimi umiejętnościami lub śmiejcie się razem z licznych upadków. W każdym bądź razie, będzie to bardzo integrujące zajęcie.

4. Rozpalcie kominek

Mróz za oknem wcale nie musi być problemem. Zostańcie w domu, rozpalcie kominek i opatulcie się kocami. Zima to idealny czas na ocieplenie się w ramionach partnera. Czego tu nie kochać?

5. Spędźcie czas w kuchni

Buro za oknem i nie chcecie wychodzić z domu? Nie ma problemu! Cieszcie się domowym zaciszem. Upieczcie razem ciasto. Świetna zabawa gwarantowana i otrzymacie smakowitą nagrodę.

6. Zabawa w śniegu

Śnieg za oknem? Wyśmienicie! Odkryj swoje wewnętrzne dziecko i spędź czas ze swoim partnerem bawiąc się w śniegu. Zawsze możecie zrobić z tego zawody i umówić się co do nagrody 😉

7. Czas na gorącą kąpiel

Zmarzłeś podczas zabawy w śniegu? Zainwestuj w pachnące sole do kąpieli i rozgrzej się w wannie.

8.  Grzane wino

Nie ma zimy bez grzanego wina! Rozgrzej się tym wyśmienitym trunkiem wieczorem przy kominku po dniu spędzonym na dworze.

9. Kiermasz świąteczny

Urocze budki wypełniają starówki wszystkich miast. Przejdźcie się razem na spacer i kupcie małe upominki do domu. Rozgrzejcie się gorącą czekoladą lub wspomnianym wcześniej grzańcem.

10. Znajdźcie sobie nowe hobby

Zapiszcie się na lekcje tańca, zajęcia z ceramiki lub kurs gotowania. Wspólne zainteresowania pomogą wam przebrnąć przez te mroźne dni i zbliżą was do siebie. Dodatkowo stworzycie wspólne wspomnienia, które pozostaną w waszej pamięci na zawsze.

 

Nie masz jeszcze partnera na zimową randkę? Nie ma problemu! Zaloguj się na SugarDaters. Sprawdź tutaj jak ulepszyć Twój profil.