Black Friday – jak się przygotować?

Black Friday powoli nadchodzi i wkrótce ogarnie nas gorączka zakupów. W przyszły piątek, 29 listopada wielu z nas wyruszy do sklepów w poszukiwaniu okazji, ale jak sprawić aby ten dzień był tego warty? Przygotowaliśmy dla was kilka porad (razem z super promocją na SugarDaters)!

 

1. Sprawdź ceny już teraz

Niektóre sklepy próbują oszukać swoich klientów! Podwyższają ceny tuż przed Black Friday, aby móc je obniżyć na czas wyprzedaży. Aby nie dać się zrobić w balona, sprawdź ceny swoich pożądanych produktów już teraz.

2. Zastanów się czego tak naprawdę potrzebujesz

Wchodzimy do sklepu i widzimy te wszystkie wyprzedaże. Nagłówek brzmi: ‘-50% na wyciskacz do soku’, więc w naszej głowie automatycznie pojawia się myśl: ‘muszę to mieć!’. Ale czy aby na pewno?

Aby uniknąć nieprzemyślanych zakupów, zastanów się wcześniej czego tak naprawdę potrzebujesz. W ten sposób, kiedy wejdziesz do sklepu, łatwiej będzie Ci się skupić na tym co potrzebujesz. Traktuj Czarny Piątek jako okazję do kupienia potrzebnych Ci produktów, nie jako okazję do kupienia ile tylko się da, abyś później ni musiał tego żałować

3. Zaopatrz się w prezenty na święta

Już w przyszłym miesiącu świętujemy Boże Narodzenie, więc zastanów się już teraz jakie prezenty chciałbyś sprawić najbliższym. To jest Twoja szansa, aby kupić je w niższej cenie! Oprócz tego, będziesz mógł się zrelaksować w grudniu i bezstresowo cieszyć nadchodzącymi świętami.

4. Zaplanuj swój budżet

Pomyśl ile tak właściwie chciałbyś wydać. Nie chcesz się obudzić z zakupowym kacem następnego dnia, myśląc: ‘co ja takiego zrobiłem?’ patrząc na wyciąg z konta. Zamiast tego, ciesz się swoimi nowo nabytymi produktami, których tak czy siak potrzebowałeś.

5. Obserwuj swoje wybrane sklepy na mediach społecznościowych

Aby być dobrze poinformowanym o wszystkich promocjach i ofertach, zaobserwuj swoje wybrane sklepy na mediach społecznościowych. W ten sposób możesz porównać oferty konkurencyjnych sklepów i wybrać najlepszą opcję dla siebie. Bez żadnych nieprzyjemnych niespodzianek!

6. Nie zapomnij o Cyber Monday

Nie musisz wydać wszystkich swoich pieniędzy na Black Friday. Podczas Cyber Monday możesz zrobić swoje zakupy przez internet i uniknąć tłumów w sklepach, podczas gdy siedzisz sobie wygodnie w łóżku i popijasz herbatę. Brzmi świetnie, prawda?

7. Skorzystaj z wyjątkowej oferty SugarDaters z okazji Black Friday

Z okazji Black Friday przygotowaliśmy dla was świetną ofertę! SugarDaters® daje zniżkę nowym użytkownikom! Wpisz kod BLACK50 w oknie płatności i zostań członkiem Premium od razu za -50%. Jeśli nie masz jeszcze konta to idealna okazja, aby je założyć i skorzystać z członkostwa Premium za pół ceny! Oferta zaczyna się 26 listopada, więc jej nie przegap!

Przygotowaliśmy także wyjątkową ofertę dla już istniejących sugar daddies. Oferta zostanie wam wysłana 28 listopada, więc sprawdźcie swoją skrzynkę mailową! Daddies, nie przegapcie tej wyjątkowej oferty!

 

Mamy nadzieję, że te rady okazały się pomocne! Miłych zakupów!