Jesienna randka – pomysły i inspiracje

Jesienna randka – pomysły i inspiracje

W dzisiejszym poście przygotowaliśmy dla was kilka pomysłów do wypróbowania na jesienną randkę. Jeśli jesteś w romantycznym związku i chcesz przełamać monotonię czy po prostu lubisz próbować nowych rzeczy, nasze sugestie są w sam raz dla Ciebie.

Randkowanie jest ważne, tym bardziej w początkowej fazie związku. Wybranie właściwych aktywności ułatwi Ci poznanie partnera. Wiemy, że czasami nie należy to do najłatwiejszych, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kilka sugestii, które zapewnią wam świetną zabawę i miło spędzony czas.

 

1. Wybierzcie się razem na zakupy

Wiemy, wiemy. Zakupy to niby nic specjalnego, ale zima się zbliża i czas zaopatrzyć się w ciepłe swetry (w szczególności te z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia).

2. Pójdźcie razem na spacer

To wasza ostatnia szansa, aby odbyć przyjemny spacer po lesie i podziwiać przyrodę. Tylko nie zapomnijcie termosu z gorącą herbatą!

3. Wybierzcie się na przejażdżkę rowerową

Kolorowe drzewa są pięknym tłem do przejażdżki na rowerze. Cieszcie się rześkim powietrzem, które wydaje się optymalne w porównaniu z gorącem lata i mrozem zimy.

4. Usiądźcie przy kominku

Niezwykle romantyczne, a do tego ogrzeje was po dniu spędzonym na dworze.

5. Obejrzyjcie film otuleni w koce

Niby nic niezwykłego, ale jak romantycznie jest włączyć film, wypełnić pokój świeczkami i otulić się kocami na miękkich poduszkach.

6. Upieczcie razem ciasto

W szczególności ciasto dyniowe lub szarlotkę! Nie musisz być wyśmienitym szefem kuchni, aby upichcić coś smacznego. Pamiętajcie, aby ubrać wcześniej zakupione swetry.

7. Obejrzyjcie razem horror

Świetna wymówka, aby się trochę poprzytulać.

8. Pomalujcie razem kubek

Spędźcie kreatywnie czas i pomalujcie razem ceramikę. Dodatkowo, możecie zatrzymać swoje arcydzieła na pamiątkę waszej randki.

9. Pójdzie na degustację cydru lub wina

Czy jest coś lepszego niż odwiedzenia razem winiarni? Pamiętajcie, aby kupić dodatkową butelkę do późniejszej degustacji w domu.

10. Zapiszcie się na kurs gotowania

Obydwoje nauczycie się czegoś nowego i będziecie mieli swoje popisowe danie!

11. Pojedźcie razem na wycieczkę

Cieszcie się posezonowymi (tańszymi) biletami lotniczymi! Nic tak nie łączy ludzi jak wspólne wspomnienia.

12. Weźcie razem udział w wolontariacie

Nie ma nic lepszego niż świadomość, że pomogło się komuś w potrzebie. Niech połączy was to przeżycie! Weźcie udział w Szlachetnej Paczce albo innej inicjatywie w waszym regionie.

 

Jeśli nie masz jeszcze randki, dołącz do SugarDaters i znajdź kogoś dla siebie. Jeśli przeoczyłeś nasz post o tym jak zwiększyć liczbę dopasowań, mamy go tutaj.