Sugar Advisor: Chińska Sugar Baby

Chińska Sugar Baby.

Oliwia-new-banner

 

Kobieta ambitna, zorganizowana i od najmłodszych lat nastawiona na sukces. Orientalna kultura Chin wymaga ciężkiej pracy, sukcesu i najwyższego szacunku do rodziny. Chińczycy są super tradycjonalistami i odkrywcami. Ciężka praca narodu się opłaciła, gdyż Chińczycy zwiedzają świat jak nikt inny. Dlaczego więc superkobieta wywodząca się z najbardziej zdeterminowanego narodu jest Sugar Baby? Ponieważ ona pragnie więcej. Więcej pieniędzy, lepszej przyszłości i zadowolenia rodziny. 

Jaka była? Zadbana, fascynująca i olśniewająca. Długie, gęste włosy opadały na jasną skórę. Jej figurę podkreśliła czerwona sukienka opinająca talię. Mężczyźni jej pragnęli a ona chciała tylko jednej rzeczy w zamian. Pieniędzy. Miesięcznego wynagrodzenia, by odłożyć pieniądze na dom. Nie interesowało ją odkrywanie siebie, miłość czy podróże. Chciała własnej stabilizacji finansowej. Żeby było jasne, pracowała na dwa etaty i studiowała. Czy zakwalifikowałabym ją do metki „Gold Digger”? Na pewno była Gold-diggerem, ale bardzo odpowiedzialnym, przyszłościowym. Nie była doświadczona w tym polu, wręcz przeciwnie. Nazwałabym ją „Newbie”. Emanowała jednak niespotykaną pewnością siebie i stylem. Gdyż pochodziła z innego środowiska, przytoczyła mi kilka wskazówek i opinii dla początkujących Sugar Babes:

Myśl dorośle. To będzie wyróżniać Cię od innych dziewczyn w Twoim wieku. Inteligencja i branie odpowiedzialności za swoje czyny przyciąga ludzi w każdym wieku. Kontroluj swoje emocje… Przyznaje, jestem w tym koszmarna!

Piękno jest powszechne. Wartościowy i inteligentny partner do szczerej rozmowy nie. Bardziej niż na gorącym ciele, skup się na rozwoju, pod względem kulturowym i biznesowym. Oni bardzo doceniają kobiety z mózgiem.

Bądź chłodna. Pozwól by to on wykazał się w rozmowie online. Nie bombarduj go wiadomościami i zdjęciami. Brak desperacji, pewność siebie i bycie kobietą pracującą rozbudzi jego pragnienia.

Założenia chińskiego Sugar Datingu brzmią znajomo i dojrzale. Nie trudno dziwić się, że moja rozmówczyni posiada niesamowicie przystojnego Sugar Daddiego w Szwajcarii a jej miesięczne wynagrodzenie przekracza moje roczne dochody!

Pomimo iż każda z nas wywodzi się z innych kultur i społeczeństw, idea Sugar Datingu nas łączy. Wartości, które chcemy wyciągnąć z tego fenomenu są bardzo zbliżone a każda z nas pragnie być doceniona. Perfekcyjny wygląd nie powinien być wyznacznikiem naszej pozycji jako Sugar Baby. Moja chińska koleżanka jest świetnym przykładem realizowania swojego planu życiowego z „pomocą” wartościowego mężczyzny. Spotkania sprawiają im radość a ona ma szanse budować swoją jasną przyszłość. Chiński tradycjonalizm, kolor skory czy jakiekolwiek cechy wyglądu nie mają znaczeniu w obliczu kobiety, która zna swoją wartość i jest pewna siebie. Babeczki łączmy się! Jesteśmy piękne i tego warte!

Zawsze możesz skontaktować się z nami poprzez email press@sugardaters.com i nie zapomnij dołączyć do nas na Facebooku