Sugar Advisor: Chińska Sugar Baby

Chińska Sugar Baby.

Oliwia-new-banner

 

Kobieta ambitna, zorganizowana i od najmłodszych lat nastawiona na sukces. Orientalna kultura Chin wymaga ciężkiej pracy, sukcesu i najwyższego szacunku rodziny. Chińczycy są super tradycjonalistami i eksplorerami. Ciężka praca narodu się opłaciła, gdyż Chińczycy zwiedzają świat jak nikt inny. Dlaczego wiec superkobieta wywodząca się z najbardziej zdeterminowanego narodu jest Sugar Baby? Ponieważ ona pragnie więcej. Więcej pieniędzy, lepsza przyszłość i zadowolenie rodziny. Wszyscy tego pragniemy jednak ona idzie po trupach.

Jaka była? Zadbana, fascynująca i olśniewająca. Długie, geste włosy opadały na jasna skore. Jej figurę podkreśliła czerwona sukienka opinająca talie i sterczące piersi. Mężczyźni jej pragnęli a ona chciała tylko jednej rzeczy w zamian. Pieniędzy. Miesięcznego wynagrodzenia, by odłożyć pieniądze na dom. Nie interesowało ja odkrywanie siebie, miłość czy podróże. Chciała własnej stabilizacji finansowej. Żeby było jasne, pracowała na dwa etaty i studiowała. Czy zakwalifikowałabym ja do metki „Gold Digger”? Na pewno była Gold-diggerem, ale bardzo odpowiedzialnym, przyszłościowym. Nie była doświadczona w tym polu, wręcz przeciwnie. Nazwałbym ja a „Newbie”. Emanowała jednak niespotykaną pewnością siebie i stylem. Gdyż pochodziła z innego środowiska, zasugerowałamby przytoczyła mi kilka wskazówek i opinii dla początkujących Sugar Babes.

Myśl dorośle. To będzie wyróżniać Cię od innych dziewczyn w Twoim wieku. Inteligencja i branie odpowiedzialności za swoje czyny przyciąga ludzi w każdym wieku. Kontroluj swoje emocje… Przyznaje, jestem w tym koszmarna!

Piekno jest powszechne. Wartościowy i inteligentny partner do szczerej rozmowy nie. Bardziej niż na gorącym ciele, skup się na rozwoju, pod względem kulturowym i biznesowym. Oni bardzo doceniają kobiety z mózgiem.

Badz chlodna.Pozwól by się wykazał w rozmowie online. Nie bombarduj go wiadomościami i zdjęciami. Brak desperacji, pewności siebie i bycie zajęta kobieta rozbudza jego pragnienia.

Założenia chińskiego Sugar Datingu brzmią znajomo i dojrzale. Nie trudno dziwić się ze moja rozmówczyni posiada niesamowicie przystojnego Sugar Daddiego w Szwajcarii a jej miesięczne wynagrodzenie przekracza moje roczne dochody!

Pomimo iż każda z nas wywodzi się z innych kultur I społeczeństw, idea Sugar Datingu nas łączy. Wartości, które chcemy wyciągnąć z tego fenomenu są bardzo zbliżone a każda z nas pragnie być doceniona. Perfekcyjny wygląd nie powinien być wyznacznikiem naszej pozycji jako Sugar Baby. Moja chińska koleżanka jest świetnym przykładem realizowania swojego planu życiowego z „pomocą” wartościowego mężczyzny. Spotkania sprawiają im radość a ona ma szanse budować swoja jasna przyszłość. Chiński tradycjonalizm, kolor skory czy jakiekolwiek cechy wyglądu nie mają znaczeniu w obliczu kobiety, która zna swoja wartość I jest pewna siebie. Babeczki łączmy się! Jesteśmy piękne I tego warte!