Sugar Advisor: Zdemaskowany Sugar Daddy

Zdemaskowany Sugar Daddy

 

Dzisiejszy post da nam wgląd w proces mężczyzny poszukującego potencjalnej Sugar Baby. Jeden z bardziej otwartych i doświadczonych Sugar Daddych udzielił mi krótkiego wywiadu, który otworzy oczy początkującym Sugar Babes.

1. Kiedy widzisz profil na Sugar Daters, co przykuwa Twoją uwagę?

Oczywiście atrakcyjne i naturalne zdjęcia. Jeżeli kobieta ma standardowe zdjęcia tylko górnej części ciała może to świadczyć o braku pewności siebie, bo nie pokazuje całej sylwetki. To tylko pierwszy krok. Jeśli zainteresowały mnie jej zdjęcia, wchodzę na profil. Tekst powinien dawać ogólny przegląd preferencji, zainteresowań, zdobytych doświadczeń, a także wymagań. Tekst powinien być przejrzysty i nie zawierać błędów ortograficznych. Oczywiście ramy wiekowe muszą się zgadzać, które dla mnie mieszczą się między 20 a 35 rokiem życia.

2. Kiedy proponujesz spotkanie?

Rozmowa powinna być składniowa, krótka i niefrasobliwa. Preferuje jak najszybsze spotkanie, by wyczuć czy jest między nami chemia. Jednak niektóre kobiety preferują dłuższą rozmowę, by poznać partnera lepiej. Jestem na to otwarty, lecz nie interesuje mnie budowa relacji tylko online. To strata czasu i energii.

3. Jakie cechy osobowości i  fizyczne przykuwają Twoją uwagę na pierwszym spotkaniu z potencjalną Sugar Baby?

Jeżeli zdjęcia są wiarygodne i partnerka wygląda tak jak wykreowałem ją sobie w podświadomości, skupiam się na jej osobowości. Nie mam struktury w rozmowie i zadawaniu pytań. Jeśli jest między nami chemia, to najważniejsze. Jeżeli poczuję, że kobieta jest zdenerwowana lub zakłopotana, zmieniam sposób rozmowy. Za pomocą komplementów i uwagi dążę by poczuła się zrelaksowana.

4. Czy szukasz konwencjonalnego związku? Czy jesteś zainteresowany otwartymi związkami, Sugar Datingiem czy przyjaciółmi z korzyściami?

W tym momencie eksploruje świat związków i staram się nie wpaść w pułapkę monogamii. Chcę być otwarty i rozważam wiele różnych konstelacji. Jeżeli jednak ktoś zaskoczyłby mnie w bardzo pozytywny sposób, mógłbym rozważyć potencjalny związek.

5. Co lubisz w młodych kobietach?

Uważam, że kobiety w każdym wieku są atrakcyjne jednak te młodsze są pełne magnetyzmu. Młode pokolenie (dziewczyna młodsza o więcej niż 10 lat ode mnie) jest bardziej otwarta i ma inne poglądy na niekonwencjonalne związki, co bardzo mi odpowiada.

6. Czujesz, że musisz spełniać wymagania kobiet?

Nie, nie zmanipulowałbym siebie do zrobienia czegoś, czego nie popieram. Jeżeli na przykład poruszony jest temat polityki i mamy inne poglądy, nie ma to dla mnie większego znaczenia. Wierzę że w każdej sytuacji można znaleźć konsensus i nie można wymagać zmian tylko od jednej osoby.

7. Co odstrasza Cię w kobiecym wyglądzie i osobowości?

Palenie i nadmierne ilości alkoholu wzbudzają we mnie niesmak. Kobieta powinna być zadbana i naturalna. Duża ilość makijażu i ekspresyjny strój, mogą mnie przytłaczać. Wielkim minusem jest też negatywne nastawienie w stosunku do preferencji innych ludzi oraz brak chęci do eksploracji związków i tematów taboo.

Zawsze możesz skontaktować się z nami poprzez email press@sugardaters.com i nie zapomnij dołączyć do nas na Facebooku