Sugar Advisor: Jak okiełznać (pijaną) grę w oczach mężczyzny?

SugarBabes

Jest powszechnie wiadomo, że mężczyźni są łowcami. Polują za kobietami, sukcesem oraz przyjemnością. “Łowcy marzeń”. Kiedy już osiągną sukces w biznesie oraz nauczą się jak czerpać przyjemność z życia oraz dóbr materialnych, to wtedy znajdują czas na zdobycie właściwej kobiety. I co jest w tym najbardziej ekscytujące? Sam proces. Na dowód przedstawię sytuację, która miała miejsce podczas jednej z moich słodkich podróży.

Miejsce: Madryd, restauracja Tierra del Queiles.

Tło: Romantyczny weekend w Hiszpanii z moim francuskim SugarDaddym.

Zajęcie: Polowanie i obserwowanie gry (u innych kobiet) ciesząc się foie gras z bakłażanem w tempurze w sosie z miodu palmowego.

Podczas gorącego wieczoru, ciesząc się dobrym winem oraz kolacją, zauważyliśmy pierwszy potencjalny cel. Cztery lokalne kobiety mocno zaangażowane w rozmowę. Mój SugarDaddy skomentował całą sytuację następująco: ” Gdy kobiety się spotykają, muszą one najpierw przeanalizować związki swoich znajomych i dzięki temu zrozumieć co się wokół nich dzieje. Kobiety są przewidywalne. Jedna godzina analiz wystarczy by dzielić się (nieefektywnymi) poradami oraz rozpocząć narzekanie na płeć męską. Później zaczynają one dostrzegać mijającą rzeczywistość.”

“On ma 100% racji” pomyślałam. Jedno z pierwszych pytań, które zadaję moim przyjaciółką jest: ” Zadzwonił?”.

Po ekscytacji, jaką przyniosły wiadomości z życia przyjaciół, był czas na rozejrzenie się dookoła. Może zauważyły mojego przystojnego SugarDaddy, ale z nutą ignorancji kontynuowały rozmowę. Z drugiej strony, mój SugarDaddy był zrelaksowany, paląc papierosa patrzył się na piękną hiszpańską kobietę, która dominowała silną energią. Podobno dyrygowała wszystkimi swoimi koleżankami. Miała na sobie okulary i patrzyła się nieśmiało w stronę mojego francuskiego kochanka. Wspomniałam już, że jest on nieziemsko przystojny? Ciemno niebieskie oczy, opalona skóra i blond włosy, całkowite przeciwieństwo francuskiego stylu. Zakochałam się w jego akcencie, który jest lekki i spontaniczny.

Z kolei kobieta miała ładną, prawie że dziecinną twarz. “Powinna zostać oblana kubłem zimnej wody by zrozumieć swoje miejsce.”, podsumował mój SugarDaddy. “Dodatkowo, jest ona w pozycji siedzącej. Wtedy nigdy nie wiesz, co jest na dole. Może jest niska, nieproporcjonalna lub po prostu szeroka”. skomentował.

Nie miałam pojęcia, że tyle elementów wpływa na ocenę kobiety. Z kolei wiedziałam, że mężczyźni potrafią być bezlitośni, zwłaszcza gdy nie są zdesperowani. On sam siedział obok pięknej kobiety to mógł sobie pozwolić na frywolną ocenę innych kobiet. Nie jestem zazdrosnym typem, takie sytuacje mnie bawią i inspirują. Polowanie się zakończyło kiedy lekko pijana kobieta się podniosła. “Wybrana” okazała się wysoką oraz umięśnioną kobietą. Nie miała kobiecej figury. Mój SugarDaddy stwierdził, że wygląda jak słup.

I tutaj ewaluacja potencjalnej gry kobiet się zakończyła. Jedyną zaletą całej sytuacji był ubaw jaki miałam podczas rozpoznawania kryterii jakimi kierowani są mężczyźni podczas oceny płci pięknej.

Pozdrawiam,

Sugar Advisor

Zawsze możesz skontaktować się z Oliwią poprzez email sugaradvisor@sugardaters.com  lub wysłać jej bezpośrednią wiadomość na Facebooku do @SugarAdvisor

Polub nas na Sugar Advisor on Facebook, I nie zapomnij dołączyć do nas na Instagram, Facebook, Twitter, Tumblr oraz SugarDaters Snapchat!