Sugar Advisor: O to jak widzę przyszłość

 

Kiedy ludzie mnie pytają jak długo planuję prowadzić mój słodki styl życia, zawsze odpowiadam, że jest to pewien etap w moim życiu, coś tymczasowego. Wiele osób się zastanawia gdzie jest granica i czy jeżeli raz się zostanie SugarBabe, czy nie jest się nią przez całe życie. Jak już wspomniałam w poprzednim artykule, niektórzy twierdzą, że SugarBabe traci swój czar po ukończeniu trzydziestego roku życia. Bzdury. Możesz być SugarBabe przez całe swoje życie. Pytanie powinno raczej dotyczyć korzyści jakie przynosi taki styl życia i czy z wiekiem jest się w stanie otrzymać takie same korzyści. I nie mówię tu o pieniądzach. Czy nowe doświadczenia, podróże oraz ludzie w twoim otoczeniu będą tak samo satysfakcjonujący jak na początku? Czy może wyrasta się SugarDatingu?

Oczywiście, że tak! Stwierdzenie, że jest się SugarBaby tylko przez pewien okres czasu jest oczywiste, ale nie dla każdego. Niektóre kobiety zagłębiają się w wygodne życie i czerpią korzyści ze słodkiego życia tak długo jak się da. Ja nie jestem jedną z tych kobiet. Zawsze wiedziałam, że SugarDating jest dla mnie przygodą, nietypowym przeżyciem, który będzie trwał tylko przez pewien okres czasu. To środowisko daje mi szanse na rozwój i otwiera nowe możliwości. Opisywanie moich poprzednich przeżyć udowadnia mi jak wiele się nauczyłam i jak wiele jest jeszcze do zobaczenia.

Codzienny kontakt z innymi SugarBabes oraz SugarDaddies wnosi do mojego życia wiele energii oraz przyjemności. Jednak szczerze mówiąc, w przyszłości widzę siebie siedzącą w pokoju mojego dziecka czytając mu mój SugarAdvisor blog. Śmieję się do siebie. Nie byłabym w stanie być doświadczonym przewodnikiem dla moich dzieci, gdybym nie miała mentorów takich jak SugarDaddies w przeszłości. Pośród pozostałych rzeczy, których mnie nauczyli jest troska oraz wsparcie dla innych. Nabyłam wiele umiejętności, których szkoła nie mogłaby mnie nauczyć. Oni pomogli mi zwalczyć moje niepewności oraz zbudować silną samoocenę.

Ten okres w moim życiu na pewno zalicza się do najbardziej udanych. Świeżość, odkrywanie świata oraz uczenie się od doświadczonych mężczyzn. Mężczyźni odnoszący sukces dodają wartości mojemu życiu. W głębi wierzę, że każda kobieta powinna tego spróbować. Poczuć się docenioną, rozpieszczoną i odważną.

To mała przerwa przed skokiem w dorosłość, rodzinę oraz pracę na cały etat. Odpoczynek oraz celebrowanie młodości w towarzystwie wartościowego partnera. Oczywiście nikogo nie nakłaniam! Mój etap w tym środowisku jeszcze się nie skończył, ponieważ dalej czuję, że się rozwijam prywatnie jak i zawodowo. Tak długo jak rozwijam moje pasje, będę kontynuować tę przygodę.

Wiele ludzi podświadomie preferuje tradycjonalizm, nawet podczas odkrywania SugarDatingu. To jest świetne! My sami wybieramy nasze własne, skomplikowane ścieżki by osiągnąć wymarzony cel.

Szczerze was zachęcam do zostawienia pytań lub sugestii na naszym profilu na Facebooku. Dzięki temu, będziemy w stanie zbudować prawdziwy cykl pytań i odpowiedzi.

Pozdrawiam,

Sugar Advisor

Zawsze możesz skontaktować się z nami poprzez email press@sugardaters.com i nie zapomnij dołączyć do nas na Facebooku