Sugar Advisor: Słodka Astrologia

W zeszłym tygodniu dowiedziałam się, że według chińskiego horoskopu jestem kogutem. Zwierze bystre, cięte, litościwe i o dobrym sercu. Tak przynajmniej twierdzi chińska astrologia. Podobno jestem zabawna, otwarta i uczciwa. Czy jestem najszczęśliwsza będąc w towarzystwie innych? Naaahhhh…

Moje oświadczenie będzie następujące. Zawsze byłam zainteresowana astrologią oraz horoskopami. Wierzę, że jest tam trochę prawdy w całym tym nonsensie szerzonym przez kolorowe magazyny. Jednak byłam w szoku gdy mój potencjalny SugarDaddy poinformował mnie, że z “kogutem” znajomość nie ma szansy na sukces. Podobno Tygrys z kogutem jest nie kompatybilny. Czy w takim razie astrologia może nam pomóc w znalezieniu idealnego SugarDaddy czy SugarBabe?

Zagłębiając się w filozofię astrologii i poznając szerzej pozostałe znaki, zdałam sobie sprawę, że muszę uważać. Prawie wszyscy moi SugarDaddies byli bykami. Hojni przywódcy oraz indywidualiści. Czy jest to przypadek? Nie wydaje mi się. Kilka stron opisało ich jako idealnych partnerów na romantyczne, relaksujące i beztroskie życie. Wiedziałam, że moja intuicja była doskonała.

Moje małe badanie wykazało, że są w zasadzie cztery znaki, które reprezentują idealnych SugarDaddich:

Koziorożec (nastawiony na rozwój, ambitny, lojalny)

Wodnik (wspierający, humanitarny, hojny)

Bliźnięta ( otwarty, towarzyski, energiczny)

Byk (hojny, czuły, oddany)

Jedne pytanie, które teraz z pewnością zadam potencjalnemu SugarDaddy będzie dotyczyć jego daty urodzin. Chiński znak zodiaku może nam dać kilka wskazówek na temat osobowości drugiej osoby, ale oczywiście musimy pamiętać, że każdy jest inny. Zbyt dosłowne wierzenie w astrologię może okazać się niezdrowe i pozbawić nas szansy na relację z kimś interesującym.

Wiele kobiet wierzy, że ich ścieżka życiowa jest zapisana w gwiazdach. Przypisują one porażki w związku do niezgodności znaków, a sukces widzą jako przeznaczenie lub miłość od pierwszego wejrzenia.

Proszę, nie daj się zwieść. Niektóre relacje sprawiają wrażenie, jakby były zapisane w gwiazdach, ale jedynie wzajemnie rozwinięte zrozumienie oraz uznanie może być nazwane magiczną kompatybilnością.

SugarDating jest prostą formą związku, w której koncept przeznaczenia, astrologicznego dopasowania, bratnich dusz czy drugiej połówki może występować. Jak wszyscy wiemy, SugarDating opiera się na wzajemnym szacunku, korzyściach oraz korzystnym spędzeniu czasu.

Wierzę, że w naszym życiu doświadczamy jednej magicznej rzeczy, której nie da się zmierzyć. Zakochania. Kosmiczne, poruszające i niemal nierealistyczne zjawisko. To uczucie daje nam  bezustanną ekscytację, podniecenie oraz chemię. Dla mnie, nie ma nic bardziej potężnego, motywującego oraz inspirującego od uczucia zakochania.

Szczere zakochanie nie przydarza się często, zwłaszcza w świecie sugardatingu. Związki tu są z góry uzgodnione i opierają się na wzajemnym szacunku. Nikt jednak nie zabrania dodania odrobiny astrologicznej magii, której nawiasem mówiąc sama teraz doświadczam z moim nowym SugarDaddym…

Pozdrawiam,

Sugar Advisor

Zawsze możesz skontaktować się z nami poprzez email press@sugardaters.com i nie zapomnij dołączyć do nas na Facebooku